2023-03-14

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Działo się pięknie!

8 marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, to tradycyjnie istna kobieca fiesta barwna, radosna, artystyczna! Kolejna edycja Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską (symbolem naszego miasta) w tle okazała się sukcesem.

Czytaj więcej

2023-03-13

Turniej Interpretacji Bajki i Baśni "Wesoła Zagroda." Głogoczów 2023 - zapraszamy

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Powiat Myślenicki zapraszają na kolejną edycję Rejonowego Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni.

Czytaj więcej

2023-03-13

Grany Poniedziałek Zaproszenie na koncert w marcu. Wystąpią Natalia i Tomasz Chorzalscy

Wyjątkowy duet, uzdolnieni i wykształceni muzycznie, organista wirtuoz i sopranistka o anielski głosie!

Czytaj więcej

2023-03-10

Jubileuszowy 50. Myślenicki Salon Poezji. Zobaczcie jak było

„Czas wszystko odkryje...” – Juliusz Slowacki. I odkrył wiele wyjątkowych spotkań z poetami i poezją w centrum. Odkrywał co miesiąc kawałek po kawałku, piękno otaczającego świata, morze wspaniałych emocji... Wszystko to zaczęło się około pięciu lat temu.

Czytaj więcej

2023-03-09

"Małżeństwo to morderstwo" spektakl Teatru Capitol - 22.04.2023 r.

"Małżeństwo to morderstwo" to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki, która od lutego zagości na deskach naszego Teatru!

Czytaj więcej

2023-03-07

Roxette&Symphony - Koncert na Dzień Kobiet

Jedyny w swoim rodzaju Koncert Roxette symfonicznie! Już 11 marca o godzinie 19:00.

Czytaj więcej

2023-03-07

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Koncert, film, książka - moc atrakcji nie tylko dla pań

8 marca w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Kino MUZA w Myślenicach atrakcji moc głównie dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj więcej

2023-03-02

Konkurs Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych - zaproszenie

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do Konkursu Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych. Partnerem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Czytaj więcej

2023-03-02

Konkurs Laur Recytacji 2023 - eliminacje szkolne czas start!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych Myślenicki „Laur Recytacji 2023.” Czas na eliminacje wewnątrzszkolne.

Czytaj więcej

2023-03-02

SENSO-SMYKI ZAJĘCIA DLA DZIECI 18 MIESIĘCY+ Z OPIEKUNAMI - zpisy

Akademia Wyobraźni zaprasza na nowy cykl zajęć rozwojowych dla dzieci od 18 miesiąca życia wraz z opiekunem. Senso-Smyki to autorski program zajęć, podczas których pobudzane są wszystkie zmysły malucha. Stałym elementem zajęć są zabawy rytmiczno-muzyczne wspomagające rozwój mowy, zabawy ruchowe poprawiającą koordynację ruchową oraz liczne zabawy sensoryczne.

Czytaj więcej

2023-03-01

68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - zaproszenie

Szanowni Państwo Dyrektorzy instytucji kultury i organizacji społecznych działających na terenie powiatu myślenickiego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osób dorosłych z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj więcej

2023-02-27

Myślenicki Salon Poezji - 01.03.2023 - zapraszamy

Serdecznie zapraszamy na 50. Myślenicki Salon Poezji.

Czytaj więcej

<
2 / 45
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń