2022-10-12

Sensoplastyka®

Sensoplastyka® to propozycja zajęć dla młodszych dzieci, które angażują jednocześnie wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Zapraszamy dzieci w wieku 2-5 lat wraz z opiekunem na najbliższe zajęcia - w czwartek 20 października o godz. 11.

Czytaj więcej

2022-09-12

SENSOPLASTYKA® (2-5 LAT z opiekunem)

Sensoplastyka® to propozycja zajęć dla młodszych dzieci, które angażują jednocześnie wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Do zajęć wykorzystywane są wyłącznie bezpieczne produkty spożywcze o różnej strukturze, teksturze, temperaturze, zapachu, smaku i kolorze.

Czytaj więcej

2022-09-09

AKADEMIA WYOBRAŹNI (2-4 lata z opiekunem)

Akademia wyobraźni to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Prowadzone są w formie zabawy i obejmują działania z różnych obszarów kultury zawierając w sobie elementy: muzyki, teatru oraz plastyki. Poprzez różnorodne gry i zabawy oraz szeroką gamę pomocy dydaktycznych warsztaty stymulują wszechstronny rozwój dzieci.

Czytaj więcej

2022-09-09

7 ZMYSŁÓW – LOGORYTMIKA SENSORYCZNA (3-4 lata z opiekunem, 4-6 lat)

Ruchowe zajęcia grupowe dla najmłodszych oparte na zabawie rytmem, słowem i muzyką. Ich głównym celem jest stymulowanie rozwoju mowy, małej i dużej motoryki oraz dziecięcej kreatywność. Jest to propozycja dla dzieci, które poznają świat całym sobą (uwielbiają skakać, śpiewać, tworzyć) dla rodziców, którzy chcą nauczyć się jak aktywnie i twórczo spędzać czas ze swoim dzieckiem oraz jak pomagać mu w jego rozwoju.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń