2024-03-27

Życzenia Wielkanocne

Niech zmartwychwstanie Chrystusa napełni Was nadzieją, A radość Wielkanocy towarzyszy Wam każdego dnia. Niech ten czas wypełniony będzie wzajemną życzliwością, I niezapomnianymi chwilami w gronie najbliższych. Wesołych Świąt Wielkanocnych! Najlepsze życzenia składa: Piotr Szewczyk - dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu wraz z pracownikami.

Czytaj więcej

2024-03-26

Laur Recytacji 2024 - etap międzyszkolny

Gratulujemy przejścia eliminacji wewnątrzszkolnych do Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024”. Kolejny etap to eliminacje międzyszkolne, które jak w poprzednich latach odbywają się w formie on-line. Ocenie jury poddane będą występy w formie nagrań audiowizualnych.

Czytaj więcej

2024-03-21

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje dla powiatu myślenickiego

W najbliższy poniedziałek tj. 25 marca 2024 roku o godz. 9.30 rozpoczną się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Oto kolejność przesłuchań.

Czytaj więcej

2024-03-20

Warsztaty dekoracji - Świąteczne Inspiracje - powstały przepiękne prace

Dwa warsztatowe dni i tyle pięknych dekoracji wielkanocnych, tym razem skupiliśmy się na pisankach.

Czytaj więcej

2024-03-20

Pianista Michała Basista i beatboxer Szymona Chmiel - SzNaJdeR - pokazali się fantastycznie w marcowym Granym Poniedziałku

GRANY PONIEDZIAŁEK- NOWY POCZĄTEK. SZNAJDER & MICHAŁ BASISTA - wyjątkowy koncert w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2024-03-15

Platynowy Koncert Czerwonych Gitar w Myślenicach - było energetycznie!

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Czego mogliśmy doświadczyć 2 marca b.r. w naszym Ośrodku Kultury! Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że muzycy mają fantastyczny kontakt z publicznością.

Czytaj więcej

2024-03-15

Wiosenny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego „Słowianki" w Myślenicach!

Rozpocznij wiosnę razem z Zespołem Pieśni i Tańca Uniwersytetu Jagiellońskiego Słowianki! Już 16.03.2024 zaprezentujemy się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu o godzinie 17:00. Na koncercie zobaczycie zespół w bogatym polskim repertuarze!

Czytaj więcej

2024-03-15

Myślenicki Salon Poezji Dominiki Ostafin - PRZYNIESIONE Z WIATREM - zapraszamy

Aktorzy Teatru za mostem oraz goście zaprezentują wiersze autorstwa Dominiki Ostafin. Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego, mieszkanka Trzebuni. Należy do Stowarzyszenia literackiego Tilia. Debiutowała tomikiem "Za łyżkę tlenu". Poetka wciąż jest na etapie poszukiwań swojego poetyckiego głosu, który to głos, może okazać się ważnym na kulturalnej mapie regionu.

Czytaj więcej

2024-03-12

The Chosen - serial o życiu Chrystusa

Okrzyknięty przez entuzjastów „serialem wszech czasów” kultowy „The Chosen” w nadzwyczajnej odsłonie na wielkim ekranie! Przygotowany specjalnie dla kin premierowy ponad dwugodzinny pierwszy set czwartego sezonu zapowiada najbardziej kulminacyjne wydarzenia Ewangelii.

Czytaj więcej

2024-03-06

Zapraszamy na zajęcia taneczne do Bęczarki! 7. edycja projektu Gmina Tańczy

Drodzy Mieszkańcy Gminy Myślenice! Z ogromną radością zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 16 lat na otwarte, bezpłatne i regularne zajęcia taneczne, które odbędą się w ramach siódmej edycji naszego projektu "Gmina Tańczy". To wyjątkowa okazja do rozwijania swoich pasji tanecznych, nauki nowych kroków i spędzenia czasu w radosnej, pełnej energii atmosferze.

Czytaj więcej

2024-03-04

Konkurs Palm Wielkanocnych 2024 - zaproszenie do udziału wraz z regulaminem

Wielkanocny Konkurs Palm Myślenice 2024 - zapraszamy do udziału w konkursie. Wielkanoc kończy okres Wielkiego Postu. To długo wyczekiwany czas rodzinnego ciepła i miłości. Święta Wielkanocne obfitują w tradycje oraz zwyczaje ludowe i choć część z nich niestety zanikła, to wiele nadal jest kultywowanych. Wielkanocny czas zainaugurujemy 24 marca 2024 r. o godz. 12.00, tradycyjnie na Myślenickim Rynku. To tu odbędzie się kolejna edycja Myślenickiego Konkursu Palm Wielkanocnych.

Czytaj więcej

2024-03-01

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024"

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych Myślenicki „Laur Recytacji 2024.” Czas na eliminacje wewnątrzszkolne. Konkurs Recytatorski jak co roku przeprowadzany jest w formie dwóch odrębnych kategorii recytacji: Turniej Recytatorski oraz Turniej „Wywiedzione ze Słowa”. Uczestnicy Turnieju Recytatorskiego oraz „Wywiedzione ze Słowa” występują w trzech kategoriach wiekowych: a. Szkoła Podstawowa klasy I-III, b. Szkoła Podstawowa klasy IV-VI, c. Szkoła Podstawowa Klasa VII i VIII

Czytaj więcej

<
3 / 52
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń