2024-01-16

SZYDEŁKOWANIE (10+) - ZAPISY!!!

Jeśli marzą Ci się własnoręcznie wyszydełkowane cudeńka, to zajęcia są właśnie dla Ciebie! To najlepsze miejsce, by przybliżyć Ci najważniejsze pojęcia i umiejętności z dziedziny szydełkowania. Zapisy czas start! Zdobądź bezcenne umiejętności w Nowym 2024 roku!

Czytaj więcej

2024-01-02

Premiera płyty - wydawnicctwa Panta Rhei - Works for accordion duo and orchestra - Polish Art Philharmonic oraz DuoAccosphere pod dyrekcją Michała Maciaszczyka

Wyjątkowa inicjatywą MOKiS oraz Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kameralistów - wydawnictwa płyty Panta Rhei - Works for accordion duo and orchestra - Polish Art Philharmonic oraz DuoAccosphere pod dyrekcją Michała Maciaszczyka.

Czytaj więcej

2023-12-21

Ogłoszenia o konkursie na stanowisko dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

BURMISTRZ MIASTA I GMINY MYŚLENICE OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA MYŚLENICKIEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W MYŚLENICACH ul. Piłsudskiego 20, 32-400 Myślenice.

Czytaj więcej

2023-12-11

Koncert Faceci w Bieli - Musica Napoletana

Gotowi na muzyczną podróż w odległe rejony południowych Włoch i nie tylko?

Czytaj więcej

2023-12-11

"Klimakterium i już" spektakl

"Klimakterium i już" - spektakl teatr komedia nie tylko dla Pań. Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu "Klimakterium i już" o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił!

Czytaj więcej

2023-11-28

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek - spektakl muzyczny dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na bajkowy i muzyczny spektakl dla dzieci "Urodziny Elsy - Bal Księżniczek".

Czytaj więcej

2023-11-03

Listopad w Akademii Wyobraźni

Sobotnie (tj. 4 listopada) zajęcia z Akademii Wyobraźni dla malucha oraz Treningu Kreatywnego Wczesnego Rozwoju są odwołane. Z grupą sobotnią widzimy się dopiero 18 listopada ( bo Święto Niepodległości też wypada w sobotę)

Czytaj więcej

2023-11-03

Zapraszamy na uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Myślenicach

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na patriotyczne uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2023 r. Główna uroczystość z Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz apel z przeglądem pododdziałów, pocztów sztandarowych zaplanowano na godzinę 14:00 w Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej oraz na płycie Rynku w sąsiedztwie Pomnika Niepodległości.

Czytaj więcej

2023-10-17

"Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży- Eko Planeta"

28.10.2023 r. godz. 11.00- spotkanie z Łukaszem Tochem- fotografem i podróżnikiem. od 3 listopada 2023 r. warsztaty dla dzieci i młodzieży. Koncert w ramach wydarzenia zaplanowany jest na 16 listopada 2023 r. godz. 10.30

Czytaj więcej

2023-10-13

Koncert Polish Art Philharmonic "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar"

Zapraszamy na kolejny koncert Polish Art Philharmonic. Tym razem wyruszymy "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar". Zapraszam serdecznie do aktywnego udziału - wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej

2023-10-06

Piknik Ekologiczny przy Szkole Podstawowej nr 2

W sobotę 7 października burmistrz miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka serdecznie zaprasza wszystkich na Piknik ekologiczny.

Czytaj więcej

2023-09-28

Kino bambino - „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha.

10 urodziny Akademii Wyobraźni świętujemy razem z Wami Szykujemy kolejne niespodzianki – Otwarty seans filmowy „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha. Zapraszamy

Czytaj więcej

<
4 / 51
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń