2023-09-01

SZACHY (6+)

Głównym założeniem działalności Sekcji Szachowej jest promowanie królewskiej gry, poprzez popularyzowanie jej wśród dzieci i dorosłych. W tym celu prowadzona jest zarówno nauka gry od podstaw, jak też szkolenia oraz turnieje dla początkujących i zaawansowanych. W ramach Sekcji Szachowej działa również Klub Szachowy MAT Myślenice, którego zawodnicy biorą udział w rozgrywkach szachowych drużynowych i indywidualnych.

 Zawodnicy MAT-a odnoszą liczne sukcesy zarówno na arenach lokalnych jak i ogólnopolskiej. Drużyna MAT-a gra w obecnym sezonie w II Lidze Juniorów, a w jej składzie znajdują się m.in. wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski.

Prowadzenie: Klub Szachowy MAT Myślenice
Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 808 466

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń