2023-05-09

Kinga Piwowarska - SELFIE

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorką zapraszają na finisaż wystawy malarstwa: SELFIE Kinga Piwowarczyk.

Czytaj więcej

2023-05-09

"JADĄ WOZY KOLOROWE..." Wystawa zdjęć Macieja Hołuja

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem Maciejem Hołujem, zapraszają na wystawę pod honorowym patronatem burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetki.

Czytaj więcej

2023-04-14

Kulturalny piątek w MOKIS. Wernisaż WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA i finisaż "ENERGIA NATURY"

Kulturalny wieczór... Wernisaż wystawy Andrzej Boryczko WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA... oraz finisaż Hanki Gąsienicy-Samek "ENERGIA NATURY" to znakomity pomysł by dobrze, a nawet bardzo dobrze rozpocząć weekend.

Czytaj więcej

2023-04-12

Wernisaż wystawy Andrzeja Boryczki WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem zapraszają na wernisaż wystawy Andrzeja Boryczki WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Czytaj więcej

2023-04-12

Finisaż wystawy "ENERGIA NATURY" Hanny Gąsienicy-Samek

Dziękujemy w imieniu artystki i swoim własnym. Wszystkim którzy zobaczyli wystawę Hanny Gąsienicy-Samek pn. "ENERGIA NATURY."

Czytaj więcej

2023-02-24

"ENERGIA NATURY" - wernisaż prac Hanny Gąsienicy-Samek

Mieliśmy rację takiej energii natury nie widzieliście nigdy dotąd. Na wernisaż w piątkowy wieczór 24 lutego przybyliście, zobaczyliście i nie ukrywaliście zachwytu.

Czytaj więcej

2023-02-17

K-45 Skocznia narciarska. Relacja z wernisażu wystawy

Kolejny wyjątkowy wieczór w naszym Domu Kultury i SPORTU. Nie bez powodu pisane drukiem, bowiem właśnie dziś, wspomnienie sportowej lokalnej perły. Skoczni K-45 która została ocalona od zapomnienia.

Czytaj więcej

2022-10-20

Absorpcja ze stanów wzbudzonych - otwarcie wystawy

Zapraszamy na otwarcie wystawy ABSORPCJA ZE STANÓW WZBUDZONYCH wraz z oprowadzaniem kuratorskim dr hab. prof. UP Dziekana Wydziału Sztuki ŁUKASZA MURZYNA o godzinie 18.00.

Czytaj więcej

2022-10-03

Wernisaż wystawy Mariusza Węgrzyna „Myślenice z lotu ptaka”

Muzeum Niepodległości w Myślenicach i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem zapraszają na wernisaż wystawy Mariusza Węgrzyna „Myślenice z lotu ptaka” w piątek, 7 października 2022 r. o godz. 17.00 w holu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20. Na wydarzenie zapraszają również: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto.

Czytaj więcej

2022-04-11

Wernisaż wystawy przeglądowej Grupy Fotograficznej mgFoto już 22 kwietnia w MOKiS

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto zaprasza na VIII wystawę przeglądową pt." Bo góry są w nas". "Co góry mogą dać człowiekowi? Myślę, że przede wszystkim mogą ofiarować mu wolność. Co człowiek może dać górom? Może je obdarzyć sztuką. Wynika z tego, że zawsze patrząc na góry, widzimy je poprzez ludzi gór, a patrząc na ludzi gór, widzimy ich poprzez góry. Trudno powiedzieć, gdzie przebiega granica." Ks. Józef Tischner. Kurator wystawy: Inez Baturo.   

Czytaj więcej

2022-02-28

Artyści. Ukraińcy. Przyjaciele. Wystawa malarstwa ukraińskiego z kolekcji MOKiS i MWA.

W geście solidarności Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Towarzystwo Przyjaciół Francji „Ziemia Myślenicka” zapraszają na wystawę malarstwa artystów z Ukrainy pn. „Artyści. Ukraińcy. Przyjaciele.” Wernisaż wystawy zaplanowano na 6 marca 2022 r., na godz. 16.00  w holu wystawienniczym MOKiS Myślenice przy ul. Piłsudskiego 20. Wśród autorów, których prace znajdą się na wystawie są  m.in. Vasyl Łuciw, Roman Opaliński, Taras Opaliński, Bogdan Rozhak, Galina Rozhak, Olga Borysenko, Olga Łukowska, Galina Zholynska, Mieczysław Malawski i Valeria Moskvitna. Obrazy pochodzą z lat 2010-2017 z pleneru malarskiego pn. Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne oraz z kolekcji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2021-11-19

Jan Biczysko DEKAMERON – premiera albumu rysunków 19 listopada godz.18.00

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na prezentację wyjątkowego albumu rysunków Jana Biczysko inspirowanych „Dekameronem“ G. Boccaccia. W programie wydarzenia:wykład historycznoliteracki o „Dekameronie“ – Alicja Biczyskowykład historyka sztuki o. Eugeniusza Grzywacza o rysunkach Autora prezentacja albumu i spotkanie autorskie oraz możliwość zakupienia książki.

Czytaj więcej

<
1 / 5
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń