2022-08-18

Soboton - Panaceum

Panaceum to zespół hip-hopowy dwóch braci, który powstał w Myślenicach w 2015 roku. We wrześniu 2019 roku ukazała się ich płyta "Dwa do Potęgi". W 2020 roku trochę przystopowała ich pandemia, ale właśnie zbierają siły i zaczynają pisać teksty następną płytę, W MOKISie zagrali z niezawodnym DJ Ozim, który występował z nimi wielokrotnie oraz po raz pierwszy ulepszyli skład o świetny wokal Weroniki Leńczowskiej. Gościnnie wystąpił również Sznajder – znakomity beatboxer.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń