2022-08-18

Soboton - Kapela ZPiT Ziemia Myślenicka

Kapela młodzieżowa Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka", to młodzi ludzie, których połączyła wzajemna miłość do muzyki. Folklor sprawił, że muzyka ludowa stała się już nie tylko ich pasją, ale także częścią artystycznych osobowości. Muzycy z powodzeniem łączą młodzieńcze porywy eksperymentowania wraz z klasyczną tradycją folkloru. Energia, zaangażowanie i wspólnota, to niewątpliwie cechy wyróżniające ich spośród formacji podobnego typu.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń