2022-04-11

Szkolne Konfrontacje Muzyczne – zgłoś się do 26 kwietnia!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają uczniów szkół podstawowych na 18. edycję Szkolnych Konfrontacji Muzycznych. Zapraszamy na estradę w Głogoczowie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Ten konkurs piosenki polskiej dedykowany dla solistów, duetów oraz zespołów trzy, i czteroosobowych. Miejsca i terminy wydarzenia: zgłoszenia przez formularz: https://forms.gle/mKGq4NEBnBucxreG8  do 26 kwietnia 2022 r.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie - 5 maja 2022 r. o godz. 9:00. Wręczenie nagród będzie na Koncercie Laureatów w Myślenickim Ośrodku Kultury przy ul. Piłsudskiego 20, w dniu 20 maja 2022 r. o godz. 17:00. Szczegóły i regulamin na www.glogoczow.malpolska.pl. Informacji udziela Grażyna Kosiba tel. 12 273 77 11 i 500 693 675, e-mail: domkultury.glogoczow@gmail.com.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń