2024-01-22

SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA PT. "BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE" już 10.03.2024

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ODLOTOWY SPEKTAKL KOMEDIOWY TEATRU BAGATELA PT. "BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE" już 10.03.2024 R. GODZ. 17.00

Czytaj więcej

2023-12-25

KWARTET - inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie

Kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Czytaj więcej

2023-12-11

"Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" - spektakl

"Klimakterium 2 ... powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Czytaj więcej

2023-12-11

"Klimakterium i już" spektakl

"Klimakterium i już" - spektakl teatr komedia nie tylko dla Pań. Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu "Klimakterium i już" o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił!

Czytaj więcej

2023-12-11

BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE - spektakl komediowy Teatru Bagatela

Serdecznie zapraszamy na odlotowy spektakl komediowy Teatru Bagatela pt. "BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE."

Czytaj więcej

2023-12-01

Dwie Połówki Pomarańczy - zapraszamy na maraton uśmiechu, najbardziej zabawną polską komedię. 28 grudnia 2023 o godz. 17:00

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności? Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafi zrobić wszystko czy prawie wszystko? ,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.

Czytaj więcej

2023-11-28

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek - spektakl muzyczny dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na bajkowy i muzyczny spektakl dla dzieci "Urodziny Elsy - Bal Księżniczek".

Czytaj więcej

2023-09-19

Taneczny spektakl "Madagaskar" w wykonaniu Studia Tańca R, zachwycił publiczność

Ponad 110 tancerzy na MOKiSowej scenie, w wieku od 4 do 35 lat. Energia, moc, radość podczas wyjątkowego muzyczno-tanecznego wydarzenia. Spektaklu pt. "Madagaskar" za którym stało Studio Tańca "R".

Czytaj więcej

2023-09-15

Madagaskar - spektakl Studia Tańca Studia "R"

Już w niedzielę na myślenickiej scenie Studio Tańca R działające przy naszym Ośr4odku Kultury, zatańczymy specjalnie dla Was "Madagaskar."

Czytaj więcej

2023-09-08

MIŁOSNA PUŁAPKA - zmiana terminu! Widzimy się 29.10.2023 w niedzielę!

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza.

Czytaj więcej

2023-08-09

Mayday 3 Mayday odnowa - Mayday 3 Teatru Bagatela! 18 listopada 2023

18 LISTOPADA W MOKIS czeka na Was brawurowa i jedna z najsłynniejszych fars! – teraz w absolutnie w zaskakującej odsłonie! – została przygotowana przez wybitnego aktora, a także reżysera, Artura Barcisia. Teatr Bagatela jako pierwsza na świecie scena sięga po najnowszą wersję arcyfarsy Raya Cooneya, oferując widzom rewolucyjne, rewelacyjne i w pełni relaksujące przedstawienie!

Czytaj więcej

2023-08-08

Spektakl WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS - 10 grudnia 2023

Najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn.

Czytaj więcej

<
1 / 4
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń