2023-05-23

"Kandydatki na żonę" spektakl w reż. Agnieszki Toli Słomki, teatru "Nad Rabą"

26 maja Dzień Mamy, z tej okazji specjalnie dla wszystkich mam, fantastyczny spektakl Teatru nad Rabą „Kandydatki na Żonę.”

Spektakl "Kandydatki na żonę" to komedia wg jednoaktówki Andrzeja Dembończyka. Jest to zabawna opowieść o kawalerze Wiktorze, który podczas corocznych wakacji spędzanych u ciotki Zofii i wujka Zenona, zostaje postawiony przed faktem zaaranżowanego przez wujostwo castingu kandydatek na żonę. Czy panny na wydaniu przypadną do gustu Wiktorowi? Czy znajdzie się wśród nich kandydatka na żonę ? Teatr nad Rabą serdecznie zaprasza na spektakl, pełen komediowych scen.

Obsada:
Magdalena Borowska, Jolanta Cioch, Maria Druzgała, Ewelina Kiełtyka, Joanna
Róg, Maria Róg, Krystyna Szatan, Grażyna Zięba, Marian Mrozicki, Piotr Róg.
Reżyseria: Agnieszka Tola Słomka

Czas trwania: około 50 minut
Termin: 26 maj 2023 r. godz. 19:00

Wstęp wolny

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń