2023-03-14

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Działo się pięknie!

8 marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, to tradycyjnie istna kobieca fiesta barwna, radosna, artystyczna! Kolejna edycja Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską (symbolem naszego miasta) w tle okazała się sukcesem.

Chwilę przed godziną 17:00  w holu naszego ośrodka zrobiło się gwarnie, panie zatrzymywały się na specjalnie dla nich przygotowanych stoiskach, na których czekały na nie pierwsze atrakcje: bony, vouchery, upominiki, a nade wszystko eksperci od kobiecego piękna i dobrego samopoczucia. Pięknie przygotowane stoiska wystawiennicze lokalnych firm związanych z branżą beauty, fitness, dietetyką, gastronomią, fotografią i nie tylko.

Swoje produkty i usługi zaprezentowały: Salon Kosmetyczny MIMIKA, Holistic Day Spa, Ewa Obajtek – Makeup & Brows, Million$mile, Nataliia Voit - kosmetyki naturalne, Judyta Gutowska-Siwek "Olejki naturalne doTERRA, Poradnia Żywienia Zdrowa Dieta, Turczyki.pl, Baby Trenują, Studio tańca Lady Fitness, Stacja Winiarska Rekliniec, Drogeria dm, Dorota Moskal  "Na wzgórzu" - produkty naturalne oraz Fundacja Owocna - Kobiety 100/100.

Punktualnie o godzinie 17:00 prowadzący część muzyczno-rozrywkową Andrzej Starowicz zaprosił licznie przybyłe kobiety do udziału w specjalnie przygotowanej „artystycznej uczcie”. Tuż przed inauguracją występów burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka wręczył wszystkim kobietom kwiaty, a następnie wraz z dyrektorem Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu Piotrem Szewczykiem, złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet.


"Patrząc na działania, które podejmujecie na co dzień, widać, że drzemie w Was nie tylko bardzo duża wrażliwość, ale przede wszystkim ogromna siła. Korzystając z tej wyjątkowej okazji, chciałbym serdecznie podziękować za wszelkie dobro, które od Was otrzymujemy i życzyć Wam wszystkiego, co najlepsze." - powiedział burmistrz.


Zgodnie z planem, impreza pod nazwą „Artystyczne menu specjalnie dla Pań” została podzielona na cztery części, wśród których znalazły się „Delikatna przystawka”, „Apetyczne danie główne”, „Rozkoszny deser” oraz „Magiczna kolacja”.
W trakcie wydarzenia organizatorzy „zaserwowali” uczestniczkom m.in. liczne konkursy z nagrodami, pokazy mody firmy As Garnitex z udziałem tancerek JDC Crew, a także lekcje tańca przeprowadzone przez instruktorów szkoły tańca JDC Crew. Jednym z punktów bardzo bogatego i zróżnicowanego programu Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską w tle był seans filmowy oraz koncerty muzyczne, podczas których na scenie pojawili się uczestnik programu „The Voice of Poland” Michał Grobelny, Wojciech Zwierniak oraz Tomasz Jarosz.


Poza salą widowiskową na wszytkie Panie czekał przepyszny poczęstunek, Panie z Kół Gospodyń, które na co dzień dbają o smaczną strawę na lokalnych wydarzeniach, miały swoją przestrzeń i  poczęstunek w Galerii Sztuki Współcesnej naszego MOKiS a pozostałe Panie zaproszono na poczęstunek w Sali Lustrzanej. Poczęstunek to kawa, herbata, woda z cytryną oraz łącznie 700 kanapeczek i 550 kawałków pysznego ciasta, które rozeszły się bardzo szybko. Warto dodać, że w sali lustrzanej miał również miejsce kameralny - spontaniczny mini koncert fortepianowy Kazimierza Marszałka. Był tanicec, był śpiew, były niekończące się rozmowy. Zdecydowanie każda Pani mogła znaleźć coś dla siebie. 


Organizatorem Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską w tle był Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Gmina Myślenice.

Gal. 1 zdj. K. Siwek Gal. 2 zdj. M.Miszczak
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń