Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Rusza Młodzieżowy Zespół Wokalny!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza młodzież do skorzystania z nowej oferty programowej. Już 6 kwietnia ruszają zajęcia Młodzieżowego Zespołu Wokalnego. Grupy wokalnej, która w swoim repertuarze będzie mieć muzykę rozrywkową i klasyczną. Prowadzone w otwartej i nowatorskiej technice zajęcia, to atrakcyjna i bezpłatna oferta dla wszystkich miłośników śpiewu od 14 roku życia.

Młodzieżowy Zespół Wokalny poprowadzi doświadczona trenerka i korepetytorka wokalna Magdalena Starzec. Artystka od wielu lat współpracuje z młodzieżą, która chętnie uczestniczy w zajęciach wokalnych. Luźna i otwarta atmosfera, a przede wszystkim wspaniale spędzony czas, to jedne z wielu określeń, jakie można usłyszeć od uczniów Magdaleny Starzec.

- Podczas zajęć Młodzieżowego Zespołu Wokalnego będziemy dotykać różnych stylów muzycznych, głównie rozrywki, ale także klasyki. To ma być połącznie pożytecznego przyjemnym. Nauczymy się profesjonalnej emisji głosu, intonacji, harmonii współbrzmienia bawiąc się jednocześnie naszymi głosami – wyjaśnia Magdalena Starzec.

Pierwsze zajęcia dobędą się 6 kwietnia 2022 r., o godz. 15.30 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Spotkania będą odbywać się regularnie w każdą środę od 15.30 do 16.30. Efektem pracy Młodzieżowego Zespołu Wokalnego będą koncerty i prezentacje muzyczne podczas wydarzeń rozrywkowych, oficjalnych i innych. Zajęcia są bezpłatne.

Na pierwsze zajęcia, które jednocześnie są dniem zapisów może przyjść każdy, kto już śpiewa lub chce zacząć przygodę z muzykę. Profesjonalne podejście warsztatowe prowadzącej daje bowiem przestrzeń dla każdego zainteresowanego nową ofertą MOKiS.

Zapisy i przesłuchania:
6 kwietnia 2022 r., godz. 15.30
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Piłsudskiego 20, 32-400 Myślenice

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...