Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Rusza Młodzieżowy Zespół Wokalny!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza młodzież do skorzystania z nowej oferty programowej. Już 6 kwietnia ruszają zajęcia Młodzieżowego Zespołu Wokalnego. Grupy wokalnej, która w swoim repertuarze będzie mieć muzykę rozrywkową i klasyczną. Prowadzone w otwartej i nowatorskiej technice zajęcia, to atrakcyjna i bezpłatna oferta dla wszystkich miłośników śpiewu od 14 roku życia.

Młodzieżowy Zespół Wokalny poprowadzi doświadczona trenerka i korepetytorka wokalna Magdalena Starzec. Artystka od wielu lat współpracuje z młodzieżą, która chętnie uczestniczy w zajęciach wokalnych. Luźna i otwarta atmosfera, a przede wszystkim wspaniale spędzony czas, to jedne z wielu określeń, jakie można usłyszeć od uczniów Magdaleny Starzec.

- Podczas zajęć Młodzieżowego Zespołu Wokalnego będziemy dotykać różnych stylów muzycznych, głównie rozrywki, ale także klasyki. To ma być połącznie pożytecznego przyjemnym. Nauczymy się profesjonalnej emisji głosu, intonacji, harmonii współbrzmienia bawiąc się jednocześnie naszymi głosami – wyjaśnia Magdalena Starzec.

Czytaj więcej...

Studio Piosenki - nabór na rok artystyczny 2021/2022

Pierwsze tego typu zajęcia w Myślenicach. Studio Piosenki prowadzone przez Natalię Chorzalską. Inicjatywa MOKiS kierowana do dzieci i młodzieży, które chcą uczyć się śpiewu poznając konkretny repertuar i doskonaląc umiejętności przygotowując koncerty tematyczne, zajęcia indywidualne.

Prowadzenie: Natalia Chorzalska.

Szczegółowe informacje:

Termin zajęć: sobota po 10.00

po uzgodnieniu terminu z instruktorem.

Cena: karnet na 4 wejścia - 380,00 zł.

Formularz zapisów: https://forms.gle/o46kkSotLiUjizbA9.

Prowadzącą zajęcia jest Natalia Chorzalska - Sopran.  Jest absolwentką  wydziału Wokalno - Aktorskiego krakowskiej Akademii Muzycznej. Występuje zarówno jako solistka (Światowe Dni Młodzieży, Krakowska Opera Kameralna) jak i w różnych zespołach kameralnych. Mimo młodego wieku, może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia będą obejmować m.in. pracę nad prawidłową emisją głosu (ćwiczenia oddechowe, dykcja), interpretacją utworów i obyciem estradowym.  Będzie możliwe przygotowanie konkretnych występów : konkursów, festiwali, egzaminów wstępnych do szkół i uczelni muzycznych itp.