Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Wakacje w MOKiS: zapisy na lipiec

Letnie Zajęcia Twórcze i Sensoryczne Lato to dwa działania dedykowane dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Myślenice i naszych najmłodszych gości z Ukrainy przebywających na jej terenie.  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice Kino Muza w Myślenicach oraz Kryta Pływalnia "Aquarius" serdecznie zapraszają na letnie zajęcia stacjonarne w MOKiS.

Letnie Zajęcia Twórcze (LZT) i Sensoryczne Lato (SL) to dwa działania dedykowane dla dzieci i młodzieży z Gminy Myślenice i naszych najmłodszych gości z Ukrainy przebywających na jej terenie. W specjalnej ofercie wakacyjnej przygotowano propozycje sportowe, rekreacyjne i twórcze, a także co stanowi nowość w przygotowanej ofercie – wycieczkę. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 6-9, 9-12 lat, a ich program dostosowany będzie do możliwości wiekowych uczestników. Organizatorzy zapewniają opiekę, ale i świetną zabawę.

Wśród propozycji znajdują się m.in. zajęcia pływackie, speedballowe, taneczne, teatralne, muzyczne, rękodzielnicze, sensoplastyczne, przyrodnicze, geologiczne a także savoir-vivre. Nie zabraknie również kina.

W odpowiedzi na potrzeby rodziców Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował możliwość skorzystania ze zorganizowanej formy zajęć w godzinach od 8.00 do 17.00. Pierwszy tydzień LZT i SL rozpocznie się wraz z nadejściem pierwszego tygodnia wakacji, jeszcze w czerwcu.

Zajęcia będą odbywać się wg. poniższego tygodniowego harmonogramu (można uczestniczyć tylko w jednym tygodniu zajęć):

1. 27 czerwca - 1 lipca 2022 r
2. 4 - 8 lipca 2022 r.
3. 11 - 15 lipca 2022 r.
4. 18 - 22 lipca 2022 r. (MOKiS )
5. 18 – 22 lipca 2022 r. (WDK Głogoczów)
6. 25 - 29 lipca 2022 r.

Zajęcia ruchowe, twórcze i profilaktyczne odbywać się będą w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, na Krytej Pływalni Aquarius oraz w Kinie Muza w Myślenicach. W dniach od 18 do 22 lipca uruchomiona zostanie także dodatkowa grupa w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Całodzienne aktywności trwać będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zajęcia podzielone będą na bloki tematyczne, a ich uczestnicy będą pod stałą opieką instruktorów.

Podczas trwania każdego z 9 tygodni w MOKiS (lipiec-sierpień), podobnie jak LZT i SL realizowanych przez Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie – filię MOKiS uczestnicy wezmą udział w wycieczce wyjazdowej w Małopolsce, która nie wymaga dodatkowej opłaty. Ubezpieczenie wliczone jest w cenę udziału w zajęciach podaną poniżej. 

Opłata za udział w zajęciach wynosi 400,00 zł (zawiera także wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu każdego dnia).

 

UWAGA ZAPISY NA LIPIEC 2022

Zapisy na pierwsze 5 tygodni wakacji rozpoczynają się dziś, tj. 8 czerwca o godzinie 17.00 i potrwają do 12 czerwca. Listę uczestników opublikujemy 15 czerwca o godzinie 12.00 na stronie www.mokis.myslenice.pl. Każdy z uczestników może zapisać się tylko na jedną edycję Letnich Zajęć Twórczych i Sensorycznego Lata, tak by z oferty mogło skorzystać jak najwięcej dzieci.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym linkiem: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij tutaj)

O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr.telefonu 12 272-15-11 wewn. 25 w godzinach pracy sekretariatu MOKiS: 
Środa: 10.00 - 18.00 
Czwartek: 7.00 - 15.00 
Piątek: 7.00- 15.00
Weekend sekretariat nieczynny. 

Poniżej w sekcji załączniki znajduje się regulamin zajęć wraz z kartą zgłoszeniową. UWAGA: na tym etapie wypełniają Państwo WYŁĄCZNIE formularz online (zgłoszeniowy). Kartę z załącznika wypełniają w formie podpisanego wydruku wyłącznie osoby ZAKWALIFIKOWANE do udziału w jednym z lipcowych bloków zajęć. 

ZAPISY NA SIERPIEŃ 2022

Zapisy na turnusy sierpniowe rozpoczną się 18 lipca 2022 r. i będą mieć identyczną formułę. 

OFERTA DLA DZIECI Z UKRAINY 

MOKiS zapewni również opiekę dzieciom ukraińskim – najmłodszym uchodźcom przebywającym na terenie naszej gminy, realizując 8 tygodni zajęć rozpoczynających się w lipcu.
Rekrutację do grup przeprowadza Centrum Usług Społecznych.

Szczegóły i zasady udziału w zajęciach dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...