2022-08-30

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka - koncert online

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Myślenickie Towarzystwo Kultury serdecznie zapraszają na premierę internetową koncertu Zespołu Ziemia Myślenicka, który został zarejestrowany w grudniu 2019. Nagranie po raz pierwszy publikowane jest w sieci. Już 8 maja 2020 r., o godz. 19.00 będzie dostępne dla wszystkich użytkowników na profilu Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka na facebooku. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń