2023-06-23

Pamiętamy o ofiarach "Czarnej Niedzieli" w Myślenicach. Kwiaty, znicze, wystawa w naszym Ośrodku Kultury...

23.06.2023 uczciliśmy pamięć ofiar myślenickiej "Czarnej Niedzieli".

Czytaj więcej

2023-02-17

ENERGIA NATURY. Zaproszenie na wernisaż

Takiej energii natury gwarantujemy nie widzieliście nigdy dotąd. Dlatego zapisujcie w swych kalendarzach datę 24 luty 2023, piątek godz. 18:00.

Czytaj więcej

2022-08-18

SIŁA I KRUCHOŚĆ

"Siła i kruchość" to tytuł wystawy, którą można było zobaczyć w piątek 11 grudnia o godzinie 18.00 będziecie mogli zobaczyć w wersji online na profilu facebookowym Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Myślenice iTV. Wystawa jest owocem współpracy pomiędzy Pracownią Ceramiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki a MOKiS.

Czytaj więcej

2022-08-18

Myślenice Sezon 1

Wystawa malarstwa Kingi Piwowarczyk jest niezwykłym, bardzo osobistym spojrzeniem na Myślenice. Znane i mniej popularne miejsca stają się rodzajem scenografii do (być może) serialu. Filmowych skojarzeń trudno uniknąć, z jednego z obrazów patrzy na nas sam Hitchcock. Ale czy on przypadkiem nie jest na Zarabiu? Sezon pierwszy może sugerować również pierwszą serię obrazów. Świeżych, nowych.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń