2024-04-22

ABBA w Myślenicach?! Rewia musicalowa z tancerzami i muzyką - ZAPRASZAMY

Tribute to ABBA, to niesamowite, wielokrotnie nagrodzone Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą gwiazdy Royal Orkiestry - Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko pt. "Mamma Mia" przeniesie nas do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji. Widzimy się na koncercie‼️

Czytaj więcej

2024-03-20

Pianista Michała Basista i beatboxer Szymona Chmiel - SzNaJdeR - pokazali się fantastycznie w marcowym Granym Poniedziałku

GRANY PONIEDZIAŁEK- NOWY POCZĄTEK. SZNAJDER & MICHAŁ BASISTA - wyjątkowy koncert w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2024-03-15

Platynowy Koncert Czerwonych Gitar w Myślenicach - było energetycznie!

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Czego mogliśmy doświadczyć 2 marca b.r. w naszym Ośrodku Kultury! Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że muzycy mają fantastyczny kontakt z publicznością.

Czytaj więcej

2024-03-12

Grany Poniedziałek Nowy Początek - SzNaJdeR oraz Michał Basista

Cóż za fantastyczne - niebanalne muzyczne połączenie Szymon pseudonim artystyczny SzNaJdeR i pianista Michał Basista. 18 marca godzina 19:00. Wstęp wolny!

Czytaj więcej

2024-02-28

Czerwone Gitary Platynowy koncert 55-lecia

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje.

Czytaj więcej

2024-02-27

Web o' Brook dobczycka formacja muzyczna o bardzo mocnym brzmieniu w Granym Poniedziałku!

Grany poniedziałek, 26.02.2024 r. Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec i... Zespół WEB O'BROOK. To był wieczór ze zdecydowaną mocną muzyką, ze słowami, które również niosły mocne przesłanie. Sala lustrzana wypełniona po brzegi, żywiołowe oklaski zdradzające jednoznacznie, że ten występ zespołu z Dobczyc podoba się i to bardzo!

Czytaj więcej

2024-01-16

GRANY PONIEDZIAŁEK NOWY POCZĄTEK - NORO LIM

Czy to ptak? Czy to samolot? Czy to muzyka filmowa? Czy to rock progresywny? Nie, to Noro Lim. Zespół który w tym roku obchodzi swoje 22 urodziny, zagrał w tym czasie prawie 500 koncertów w ponad 100 miastach, dorobił się grona oddanych miłośników i przede wszystkim niepodrabialnego noro-limowego brzmienia.

Czytaj więcej

2024-01-10

Teresa Werner - koncert

Już 4.02.2024 o godz. 16:00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się koncert Teresy Werner!

Czytaj więcej

2024-01-02

Wielka Gala Noworoczna. Koncertowo rozpoczęty rok z Orkiestrą Symfoniczną Polish Art Philharonic 1 stycznia 2024

Wielka Gala Noworoczna koncert orkiestry symfonicznej Polish Art Philharmonic czyli muzyczne powitanie Nowego Roku 2024. Uczta dla ducha przy muzyce J. Straussa, A. Dvoraka, J. Brahmsa, P. Czajkowskiego oraz lampce szampana.

Czytaj więcej

2023-12-22

Świąteczny koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa w Kinie Muza

Mamy dla Was zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa.

Czytaj więcej

2023-12-21

Wielka Gala Noworoczna 2024 z Orkiestrą Symfoniczną Polish Art Philharonic

Zapraszamy serdecznie wraz z Orkiestrą Polish Art Philharmonic na wyjątkowe - koncertowe powitanie Nowego Roku 2024.

Czytaj więcej

2023-12-11

Koncert Faceci w Bieli - Musica Napoletana

Gotowi na muzyczną podróż w odległe rejony południowych Włoch i nie tylko?

Czytaj więcej

<
1 / 16
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń