2022-09-08

V Jubileuszowy Międzynarodowy Przegląd Walk Scenicznych - edycja online 2020

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Wiejski Dom Kultury – filia MOKiS oraz Teatr Walki zapraszają na piątą edycję Międzynarodowego Przeglądu Walk Scenicznych „Pomimo Wszystko” – Głogoczów 2020. W tym roku wydarzenie odbędzie się w wersji online w mediach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu – premiera 10 października o god.19:00. Przegląd Walk Scenicznych to unikatowe wydarzenie, które łączy teatr, szermierkę sceniczną, muzykę, film, historię i sport.

Czytaj więcej

2022-08-30

Hej kolęda, kolęda... myślenickie kolędowanie online

Hej kolęda, kolęda to wydarzenie online zrealizowane w oparciu o dorobek artystyczny Zespołu. Podczas trwającego niespełna 20 minut programu możemy usłyszeć kolędy w wykonaniu najmłodszych artystów oraz chórzystów z Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". Popularne kolędy i pastorałki – także te w nietypowej aranżacji wybrzmią w ostatnich dniach pory kolędniczej.

Czytaj więcej

2022-08-30

ZPiT Ziemia Myślenicka - Idziemy tu po dyngusie!

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka" oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na widowisko pod tytułem "Idziemy tu po dyngusie!" Niechaj Wielkanocny Poniedziałek upłynie Wam zatem na dyngusowym szaleństwie, nie tylko tym związanym z polewaniem się wodą, ale również tym związanym z wielkanocnymi obyczajami i kulturą tańca i muzyki.

Czytaj więcej

2022-08-30

Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży - "KOSMOS"

Orkiestra Polish Art Philharmonic oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić dzieci i młodzież do 18 roku życia do uczestnictwa w Porankach Muzycznych dla dzieci i młodzieży – „KOSMOS”. W programie Poranków Muzycznych znajdzie się Symfonia „Jowiszowa” nr 41 Wolfganga Amadeusza Mozarta. W tych dniach sala widowiskowa Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu zamieni się w przestrzeń kosmiczną. Uczestnicy koncertu będą mogli podziwiać bogatą scenografię inspirowaną kosmosem. Wszystko za sprawą lampionów – planet, rakiet oraz kosmonautów utworzonych przez uczestników warsztatów artystycznych! Scenografię dopełni niebo pełne gwiazd! Podczas koncertu na uczestników czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji! Wraz z orkiestrą Polish Art Philharmonic oraz Maestro Michałem Maciaszczykiem zapraszamy serdecznie na istną podróż kosmiczną. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Czytaj więcej

2022-08-19

Wielki Finał Świątecznej Pomocy w Myślenicach 2022. 30. Finał WOŚP

W tym roku ponownie sercem myślenickiego finału będzie sztab, studio i sala widowiskowa w budynku Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, a wszystkie finałowe atrakcje transmitowane były przez Internet.

Czytaj więcej

2022-08-17

Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską w Tle 2021

Fontanna o nietypowym imieniu Tereska, jest jednym z symboli Myślenic. I to właśnie dumnie osadzona na myślenickim Rynku Tereska jest patronką niezwykłego, lokalnego święta pn. Myślenicki Dzień Kobiet. Z Tereską w tle

Czytaj więcej

2022-08-17

W hołdzie wolności … Koncert online z okazji Święta Konstytucji 3-go maja w MOKiS Myślenice

Blisko 60 minutowe widowisko, to kompilacja muzyki, tańca i śpiewu. Na scenie zaprezentuje się kilka pokoleń mieszkańców Gminy Myślenice zaangażowanych w działalność artystyczną. Całość produkcji utrzymana jest w duchu patriotycznym, ale w programie znalazły się również wybrane polskie piosenki z twórczości m.in. Kabaretu Starszych Panów i innych polskich artystów. Ponieważ wciąż obowiązuje zakaz organizacji koncertów z udziałem publiczności organizatorzy zapraszają na wspólne świętowanie przed ekrany komputerów i telewizorów.

Czytaj więcej

2022-08-17

Wolność Pisana Talentem

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na uroczystości z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń