2022-09-29

Podsumowanie Letnich Zajęć Twórczych

Nie tylko liczby mówią same za siebie. Trzecia edycja Letnich Zajęć Twórczych zakończona sukcesem, a lato w Myślenicach obfitowało w różnego rodzaju wydarzenia, toteż mieszkańcy po raz kolejny mogli poznać kulturę z całego świata dzięki Międzynarodowym Spotkaniom z Folklorem.

Czytaj więcej

2022-08-19

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej – mgFoto

Stowarzyszenie mgFoto ma siedzibę w MOKiS i dysponuje nową przestrzenią do działania - ciemnią i studiem fotograficznym.

Czytaj więcej

2022-08-17

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka

Repertuar Reprezentacyjnego Folklorystycznego Zespołu Miasta i Gminy Myślenice - Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka", to umiejętne połączenie niezwykle pięknego polskiego folkloru (opracowanego scenicznie) w barwne emocjonujące widowisko.

Czytaj więcej

2022-08-17

TEATR ZA MOSTEM

Teatr za mostem powstał parę lat temu. Skupia pasjonatów teatru i estrady. Tworzą go ludzie w różnym wieku, o różnym statusie zawodowym. Teatr łącząc pokolenia udowadnia, że wiek tu nie ma znaczenia.

Czytaj więcej

2022-08-17

TEATR IM. KS. KARD. KAROLA WOJTYŁY

. Obecnie reżyserem i pedagogiem Teatru jest Agnieszka Tola Słomka, która prowadzi aż 4 grupy należące do grupy teatralne, są to dzieci od 6 roku życia, do grupy młodzieżowej, w której są osoby pełnoletnie. Grupa teatru liczy około 40 osób. Teatr pod kierownictwem Agnieszki Toli Słomki wystawia dwa razy do roku spektakle – w grudniu z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz w czerwcu z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń