2024-03-01

Projekt Polish Art Philharmonic "Muzyczny ślad"

Myślenicka orkiestra Polish Art Philharmonic wraz z DuoAccesphere - Alena Budzinakova i Grzegorz Palus, nagra i wyda płytę z utworami współczesnych kompozytorów polskich - Anna Sowa - Koncert na duet akordeonowy i orkiestrę kameralną Bartosz Kowalski - Koncert na duet akordeonowy i orkiestrę kameralną oraz kultowy "Karnawał zwierząt: - Camille Saint- Saens w wersji na dwa akordeony i orkiestrę. Dyrektor artystyczny orkiestry - Maestro Michał Maciaszczyk.

Czytaj więcej

2024-03-01

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024"

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych Myślenicki „Laur Recytacji 2024.” Czas na eliminacje wewnątrzszkolne. Konkurs Recytatorski jak co roku przeprowadzany jest w formie dwóch odrębnych kategorii recytacji: Turniej Recytatorski oraz Turniej „Wywiedzione ze Słowa”. Uczestnicy Turnieju Recytatorskiego oraz „Wywiedzione ze Słowa” występują w trzech kategoriach wiekowych: a. Szkoła Podstawowa klasy I-III, b. Szkoła Podstawowa klasy IV-VI, c. Szkoła Podstawowa Klasa VII i VIII

Czytaj więcej

2024-03-01

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne działające na terenie naszego powiatu do udziału w 39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Konkurs ten jest największą - na terenie Małopolski – doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych. . Swoim zasięgiem wydarzenie obejmuje całe województwo małopolskie, a jego głównym założeniem jest prezentacja dorobku dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych do 16 roku życia.

Czytaj więcej

2024-03-01

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Czytaj więcej

2024-02-29

Pomóżmy rodzinie z Drogini. Ich dom spłonął...

Kilka dni temu dom rodziny z Drogini spłonął. Stracili cały dobytek życia, ale wciąż mają nadzieję, że z pomocą życzliwych ludzi uda im się odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Poszkodowanych możemy wesprzeć poprzez przekazanie 1,5% podatku. W załączeniu przesyłamy informację. Zachęcam wszystkich do włączenia się w akcję oraz przekazanie wiadomości dalej.

Czytaj więcej

2024-02-28

Czerwone Gitary Platynowy koncert 55-lecia

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Mają fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje.

Czytaj więcej

2024-02-28

Kabaret Trzecia Strona Medalu w nowym programie: „Zuchwałość rzeczy marnych”

Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku ale ostatecznie… No właśnie! Za rok będziemy się z tego śmiać…więc po co czekać rok? Pośmiejmy się już teraz! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego! Czekają na Ciebie premierowe numery, piosenki, skecze z Ryjka 2023 (wygranego przez nas po raz drugi, decyzją publiczności Konkursu Na Boczku Rybnickiej Jesieni Kabaretowej) a i znajdzie się miejsce na HITA z ostatniego programu! Wszystko to okraszone muzyką na żywo na akordeonie!

Czytaj więcej

2024-02-27

Web o' Brook dobczycka formacja muzyczna o bardzo mocnym brzmieniu w Granym Poniedziałku!

Grany poniedziałek, 26.02.2024 r. Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec i... Zespół WEB O'BROOK. To był wieczór ze zdecydowaną mocną muzyką, ze słowami, które również niosły mocne przesłanie. Sala lustrzana wypełniona po brzegi, żywiołowe oklaski zdradzające jednoznacznie, że ten występ zespołu z Dobczyc podoba się i to bardzo!

Czytaj więcej

2024-02-26

Kreatywne Zimowisko w MOKiS ... Podsumowanie!

Kreatywne Zimowisko 2024 czyli "Radosna podróż tropem kreatywnej przygody, pasje i odkrycia" za nami.

Czytaj więcej

2024-02-19

Kreatywne Zimowisko w MOKiS ... Tak to się zaczęło

Ferie w Myślenickim Ośrodku Kultury to zawsze moc kreatywnej zabawy.

Czytaj więcej

2024-02-09

Ferie w MOKiSie czas start!

To już w najbliższy poniedziałek rozpoczynamy Kreatywne Zimowisko w MOKiS.

Czytaj więcej

2024-02-06

Szkoła Edukatorów Kulturowych MIK - zapraszamy

Szkoła Edukatorów Kulturowych MIK to autorski program edukacyjny podnoszący kwalifikacje osób pracujących z młodzieżą w obszarze kultury. Prowadzony jest przez doświadczonych pracowników z Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie oraz zewnętrznych ekspertów z zakresu edukacji kulturowej. Celem Szkoły Edukatorów Kulturowych MIK jest przygotowanie osób pracujących lub pragnących pracować z dziećmi i młodzieżą do prowadzenia projektów edukacyjno-kulturowych w oparciu o ustandaryzowany model edukacji kulturowej.

Czytaj więcej

<
1 / 52
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń