2023-10-06

Piknik Ekologiczny przy Szkole Podstawowej nr 2

W sobotę 7 października burmistrz miasta i gminy Myślenice Jarosław Szlachetka serdecznie zaprasza wszystkich na Piknik ekologiczny.

Czytaj więcej

2023-10-06

Akcja! MATURA - warsztaty dla uczniów inne niż wszystkie

Jeżeli chcesz kompleksowo przygotować się do egzaminu dojrzałości to ta propozycja jest dla Ciebie.

Czytaj więcej

2023-10-05

Musical „Jan Paweł II - Przyjaciel wiernych"

Myślenicki Teatr Musicalowy serdecznie zaprasza na przepiękny spektakl. Musical „Jan Paweł II - Przyjaciel wiernych" to ujęta w nowatorski i emocjonujący sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Spektakl został stworzony w celu upamiętnienia i upowszechnienia dziedzictwa, jakie pozostawił Jan Paweł II. Ideą stworzenia musicalu było ukazanie Karola Wojtyły jako zwykłego człowieka, który jak każdy miał swoją historię, trudne życiowe momenty, dylematy i emocjonalne przeżycia, jednak mimo przeciwności losu zawsze starał się być blisko drugiego calowy serdecznie zaprasza na przepiękny spektakl.złowieka.

Czytaj więcej

2023-09-28

Kino bambino - „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha.

10 urodziny Akademii Wyobraźni świętujemy razem z Wami Szykujemy kolejne niespodzianki – Otwarty seans filmowy „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha. Zapraszamy

Czytaj więcej

2023-09-21

Zmiana organizacji ruchu wokół budynku MOKiS w dniach 22-23 września.

Informujemy o zmianie organizacyjnej wokół budynku naszego Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu w dniach 22-23 września 2023. W związku z organizacją wydarzenia: VFM23 Heritage - The Movie - premiera filmu w Kinie MUZA w MOKiS + event Zwracamy się z uprzejmą prośbą o nieparkowanie samochodów wokół Ośrodka w powyższe dni. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej

2023-09-19

Taneczny spektakl "Madagaskar" w wykonaniu Studia Tańca R, zachwycił publiczność

Ponad 110 tancerzy na MOKiSowej scenie, w wieku od 4 do 35 lat. Energia, moc, radość podczas wyjątkowego muzyczno-tanecznego wydarzenia. Spektaklu pt. "Madagaskar" za którym stało Studio Tańca "R".

Czytaj więcej

2023-09-19

VFM23 Heritage - The Movie - premiera filmu w Kinie MUZA w MOKiS + event

Vagmalopolska.pl, Mateusz Kosek, Sebastian Szymski wraz z Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają: VFM23 Heritage - The Movie - premiera filmu w Kinie MUZA w MOKiS + event

Czytaj więcej

2023-09-18

„Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II” - zaproszenie dla seniorów do Instytutu Dialogu Międzykulturowego

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza seniorów do udziału w projekcie całorocznym pn. „Seniorzy z wizytą u Jana Pawła II”.

Czytaj więcej

2023-09-16

Przyroda w eksperymentach - zapraszamy na zajęcia otwarte!

Zajęcia otwarte to okazja by zobaczyć, doświadczyć na żywo tego w jaki sposób, jakimi metodami prowadzone będą zajęcia w ciągu roku artystycznego od października do czerwca 2024.

Czytaj więcej

2023-09-15

Madagaskar - spektakl Studia Tańca Studia "R"

Już w niedzielę na myślenickiej scenie Studio Tańca R działające przy naszym Ośr4odku Kultury, zatańczymy specjalnie dla Was "Madagaskar."

Czytaj więcej

2023-09-14

Nabór do Młodzieżowego Zespołu Wokalnego 14+ oraz Chóru Hura

Nowy rok artystyczny 2023/24 to znakomita okazja by realizować swoje pasje. Jeśli muzyka gra Ci w duszy i masz chęć do śpiewania, zapraszamy. Magdalena Starzec trenerki śpiewu ogłasza nabór do Młodzieżowego Zespołu Wokalnego oraz Chóru Hura (głosy męskie).

Czytaj więcej

2023-09-08

Spektakl MIŁOSNA PUŁAPKA - zmiana terminu! Widzimy się 29.10.2023 w niedzielę!

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza.

Czytaj więcej

<
2 / 50
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń