2023-09-06

TRENING WCZESNEGO KTEATYWNEGO ROZWOJU DLA DZIECI - NOWOŚĆ

Trening Wczesnego Kreatywnego Rozwoju™ to warsztaty edukacyjno-artystyczne, które wspierają naturalną twórczość dziecka oraz wspomagają jego wszechstronny rozwój.

Czytaj więcej

2023-09-01

AKADEMIA WYOBRAŹNI (2-4 lata z opiekunem) - zapisy

Akademia wyobraźni to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Prowadzone są w formie zabawy i obejmują działania z różnych obszarów kultury zawierając w sobie elementy: muzyki, teatru oraz plastyki. Poprzez różnorodne gry i zabawy oraz szeroką gamę pomocy dydaktycznych warsztaty stymulują wszechstronny rozwój dzieci.

Czytaj więcej

2023-09-01

7 ZMYSŁÓW – LOGORYTMIKA SENSORYCZNA (3-4 lata z opiekunem, 4-6 lat) - zapisy

Ruchowe zajęcia grupowe dla najmłodszych oparte na zabawie rytmem, słowem i muzyką. Ich głównym celem jest stymulowanie rozwoju mowy, małej i dużej motoryki oraz dziecięcej kreatywność. Jest to propozycja dla dzieci, które poznają świat całym sobą (uwielbiają skakać, śpiewać, tworzyć) dla rodziców, którzy chcą nauczyć się jak aktywnie i twórczo spędzać czas ze swoim dzieckiem oraz jak pomagać mu w jego rozwoju.

Czytaj więcej

2023-09-01

SENSOPLASTYKA® (2-5 LAT z opiekunem) - zapisy

Sensoplastyka® to propozycja zajęć dla młodszych dzieci, które angażują jednocześnie wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. Do zajęć wykorzystywane są wyłącznie bezpieczne produkty spożywcze o różnej strukturze, teksturze, temperaturze, zapachu, smaku i kolorze.

Czytaj więcej

2023-03-16

Senso-Smyki nowe zajęcia dla dzieci 18 miesięcy +. Dobry start!

Czwartkowy poranek 16 marca "maluchy", czyli dzieci 18 miesięcy + miały w naszym ośrodku przysłowiowy raj. Muzyka, ruch na ścieżce sensorycznej, malowanie jogurtem naturalnym, sensoryczne zabawki, piłeczki, pompony i wiele więcej. Podczas tej godziny działo się bardzo wiele.

Czytaj więcej

2023-03-02

SENSO-SMYKI ZAJĘCIA DLA DZIECI 18 MIESIĘCY+ Z OPIEKUNAMI - zpisy

Akademia Wyobraźni zaprasza na nowy cykl zajęć rozwojowych dla dzieci od 18 miesiąca życia wraz z opiekunem. Senso-Smyki to autorski program zajęć, podczas których pobudzane są wszystkie zmysły malucha. Stałym elementem zajęć są zabawy rytmiczno-muzyczne wspomagające rozwój mowy, zabawy ruchowe poprawiającą koordynację ruchową oraz liczne zabawy sensoryczne.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń