2022-09-07

STEWARDESSA szczerze o zarobkach, dziwnych zachowaniach pasażerów i pracy/ ZA BURTĄ PYTAŃ

Czym jest "brunatna cola"? Która narodowość robi największy nieporządek w samolocie, a wśród panów którego kraju są najwięksi dżentelmeni? Na jakie zarobki może liczyć początkująca stewardessa? M.in o tym opowiadała Izabela Muńska, która przez 12 lat pracowała jako stewardessa w liniach lotniczych Wizzair. Jak wspomina ten okres, czego ją nauczył i co jej najbardziej doskwierało w codziennych obowiązkach? Podcast prowadzi Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń