2022-09-07

MAGDALENA WOLIŃSKA-RIEDI o życiu w Watykanie: papież też człowiek / ZA BURTĄ PYTAŃ

Magdalena Wolińska-Riedi to lingwistka, tłumaczka, producentka i dziennikarka. Od 2014 roku korespondentka telewizyjna w Rzymie i Watykanie. Jako jedna z nielicznych kobiet od kilkunastu lat jest mieszkanką i obywatelką Watykanu. Była sąsiadką trzech papieży – Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka. Żona i mama dwóch córek. Dziennikarka w podcaście opowiedziała o swoich relacjach i bliskim sąsiedztwie z papieżami, trudach pracy watykańskiej korespondentki oraz kryzysach, które w ostatnich latach dzieją się wokół Kościoła. Magdalena Wolińska-Riedi opowie też o tym, jak znalazła się w Watykanie, oprowadzi po zakamarkach watykańskiej rzeczywistości, oraz mówiła o doświadczeniach życia zaledwie kilkuset metrów od miejsca zamieszkania papieża. Podcast prowadzi Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń