2022-08-17

CHÓR HURA

CHÓR HURA powstał z pasji do śpiewu.

Każdy z nas ma jakąś pasję. Jedni tańczą, inni wspinają się po górach, jeszcze inni wiedzą wszystko o książkach i literaturze. CHÓR HURA powstał z pasji do śpiewu.
My - ludzie tworzący CHÓR HURA - na co dzień zajmujemy się całkowicie przyziemnymi sprawami, jednak znajdujemy czas by spotkać się razem i rozwijać naszą pasję.
Śpiewamy zarówno we własnym, kameralnym gronie, jak również na koncertach, imprezach okolicznościowych, konkursach i w ramach różnego rodzaju warsztatów. W naszym repertuarze są utwory sakralne i hymny, ale również piosenki ludowe oraz lekkie utwory rozrywkowe z różnych stron świata.
Mieliśmy okazję śpiewać na inauguracji roku akademickiego wydziału psychologii UJ, w Małopolskiej Szkole Wyższej oraz Uniwersytecie Trzeciego Wieku w naszych rodzimych Myślenicach. Braliśmy udział w przeglądach muzycznych, w tym między innymi w XIX Ogólnopolskim Konkursie Chórów „O złotą strunę” w Niepołomicach. Ponad to wraz z Myślenickim Chórem Laudate Dominum współtworzyliśmy projekt muzyczny „Myślenicka Pani, Tobie dziś śpiewamy” oraz mieliśmy okazję zaśpiewać przy akompaniamencie myślenickiej orkiestry. Sami również koncertujemy a swoją pasją próbujemy zarazić innych.

Kanał facebook Chór Hura (kliknij)

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń