2023-09-28

Kino bambino - „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha.

10 urodziny Akademii Wyobraźni świętujemy razem z Wami Szykujemy kolejne niespodzianki – Otwarty seans filmowy „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” oraz warsztaty plastyczne dla malucha. Zapraszamy

godz. 15.30.
Serdecznie zapraszamy naszych absolwentów w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami na warsztaty plastyczne z Kici Kocią w tle. Na warsztatach poznamy bohaterów z serii książek o Kici Koci, zatańczymy wśród gwiazd i założymy zespół muzyczny, aby wykonać swój pierwszy w życiu koncert. Na koniec warsztatów stworzymy kukiełki książkowych postaci, z którymi następnie udamy się na seans filmowy.

godz. 16.15
Otwarty seans filmowy „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”
Chcecie zobaczyć Kicię Kocię oraz jej przyjaciół: Packa, Adelkę i Julianka na wielkim ekranie? Jeśli tak, to zapraszamy Was do Kina Muza do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Historie przedstawiane w „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” odzwierciedlają dziecięcą codzienność oraz ukazują pełen ciepła i radości świat.

Seans filmowy przeznaczony jest dla wszystkich chętnych dzieci w wieku 2-6 lat wraz z opiekunami. Trwa 45 minut i składa się z krótkich 7 przygód stworzonych na podstawie serii książek wydawnictwa Media Rodzina.
Seans ten jest również inauguracją roku artystycznego w Akademii Wyobraźni. Kici Kocia oraz inne postacie znane z literatury dziecięcej będą towarzyszyć nam na zajęciach już przez cały rok.

Na oba wydarzenia obowiązują zapisy przez formularz https://tiny.pl/c5p3n
Wydarzenie bezpłatne realizowane w ramach obchodów 10. urodzin Akademii Wyobraźni MOKiS

Zaprasza
Kino Muza Myślenice
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Akademia Wyobraźni
Miasto i Gmina Myślenice

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń