2023-03-21

Finały wojewódzkich zawodów pływackich na Krytej Pływalni Aquarius w Myślenicach

Przełom kalendarzowej zimy i wiosny na krytej pływalni Aquarius Myślenice stał pod znakiem pływackiej rywalizacji.

Czytaj więcej

2023-03-20

Zaproszenie do udziału w SZKOLE EDUKATORÓW KULTUROWYCH MIK

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkole Edukatorów Kulturowych MIK, osoby pracujące z młodzieżą (nauczycieli, instruktorów, animatorów, pedagogów).

Czytaj więcej

2023-03-20

Szkoła rysunku i malarstwa Kariny Kiczek w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne, doskonalące warsztat oraz przygotowujące do wyższych szkół artystycznych, a także skupiające osoby dzielące wrażliwość i zainteresowania sztukami wizualnymi.

Czytaj więcej

2023-03-17

38. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne działające na terenie naszego powiatu do udziału w 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Konkurs ten jest największą - na terenie Małopolski – doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych.

Czytaj więcej

2023-03-17

MAŁŻEŃSTWO TO MORDERSTWO (MARRIAGE IS MURDER) - zapraszamy

„Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej.

Czytaj więcej

2023-03-17

Wielkanocny Konkurs Palm Myślenice 2023 - zapraszamy do udziału w konkursie

Wielkanoc kończy okres Wielkiego Postu. To długo wyczekiwany czas rodzinnego ciepła i miłości. Święta Wielkanocne obfitują w tradycje oraz zwyczaje ludowe i choć część z nich niestety zanikła, to wiele nadal jest kultywowanych.

Czytaj więcej

2023-03-17

Grany Poniedziałek - Tomasz i Natalia Chorzalscy Niezwykła muzyczna podróż

Wbrew temu co możnaby sądzić Tomka i Natalię nie połączyła wcale muzyka. Najpierw było uczucie a dopiero później wspólne muzykowanie.

Czytaj więcej

2023-03-16

Kabaret MORALNEGO NIEPOKOJU - sobota 29.04.2023 r.

Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent, w wykonaniu fantastycznych artystów kabaretowych. Na scenie humorem błysną: Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas.

Czytaj więcej

2023-03-16

Senso-Smyki nowe zajęcia dla dzieci 18 miesięcy +. Dobry start!

Czwartkowy poranek 16 marca "maluchy", czyli dzieci 18 miesięcy + miały w naszym ośrodku przysłowiowy raj. Muzyka, ruch na ścieżce sensorycznej, malowanie jogurtem naturalnym, sensoryczne zabawki, piłeczki, pompony i wiele więcej. Podczas tej godziny działo się bardzo wiele.

Czytaj więcej

2023-03-14

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Działo się pięknie!

8 marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, to tradycyjnie istna kobieca fiesta barwna, radosna, artystyczna! Kolejna edycja Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską (symbolem naszego miasta) w tle okazała się sukcesem.

Czytaj więcej

2023-03-13

Turniej Interpretacji Bajki i Baśni "Wesoła Zagroda." Głogoczów 2023 - zapraszamy

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Powiat Myślenicki zapraszają na kolejną edycję Rejonowego Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni.

Czytaj więcej

2023-03-13

Grany Poniedziałek Zaproszenie na koncert w marcu. Wystąpią Natalia i Tomasz Chorzalscy

Wyjątkowy duet, uzdolnieni i wykształceni muzycznie, organista wirtuoz i sopranistka o anielski głosie!

Czytaj więcej

<
1 / 45
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń