2023-03-17

Grany Poniedziałek - Tomasz i Natalia Chorzalscy Niezwykła muzyczna podróż

Wbrew temu co możnaby sądzić Tomka i Natalię nie połączyła wcale muzyka. Najpierw było uczucie a dopiero później wspólne muzykowanie.

To było w poniedziałkowy wieczór 13 marca w sali lustrzanej naszego Ośrodka Kultury. Przybyli miłośnicy muzykli klasycznej oraz Granych Poniedziałków. Na początku nie wiedząc  co na nich czeka, a czekało wiele, czekały talenty czystej wody!

To było w poniedziałkowy wieczór 13 marca w sali lustrzanej naszego Ośrodka Kultury. Przybyli miłośnicy muzyki klasycznej oraz Granych Poniedziałków. Na początku nie wiedząc co na nich czeka, a czekało wiele.

Niezwykły małżeński duet zabrał nas w dźwiękową podróż przez stulecia i krainy. Przenieśliśmy się do Italii, byliśmy na półwyspie Iberyjskim, na parkiecie sali balowej w Wiedniu i w starym warszawskim kinie.

Dzięki Natalii usłyszeliśmy figlarną Adelę z " Zemsty nietoperza", zakochaną Gildę z "Rigoletta", zamaskowaną Hankę Ordonównę.

Natalio i Tomaszu dziękujemy. To była prawdziwa uczta i " Kolacja na dwie ręce i jeden niebiański głos."

Tekst: Rafał Podmokły - prowadzący i pomysłodawca Granych Poniedziałków

Kolejny Grany Poniedziałek 17 kwietnia o godzinie 19:00, szczegóły wkrótce. Zapraszamy.
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń