2020-12-10

Koncert Bożonarodzeniowy orkiestry Polish Art Philharmonic

Orkiestra Polish Art Philharmonic i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Koncert Bożonarodzeniowy online.Koncert objęty jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.


22.12.2020 o godzinie 19:00 na platformie ONSTAGE Digital Concert Hall rozpocznie się transmisja koncertu z Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej w wykonaniu Polish Art Philharmonic pod dyrekcją Michaela Maciaszczyka. W programie koncertu znajdą się dzieła kameralne L. Janacka oraz M. Karłowicza.
Koncert dostępny będzie w platformie do dnia 5.01.2021r.
Bilety w cenie 15 złotych do zakupu w platformie – link podamy wkrótce.
Program koncertu:
1) L. Janacek – Idyll Suite
- Andante
- Allegro
- Moderato
- Allegro
- Adagio
- Scherzo
- Moderato

2) M. Karłowicz – Serenada na smyczki, op.2
- Marsz
- Romans
- Walc
- Finał
 
Zapraszamy!
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń