2020-03-23

MOKiS: Domuffka u BROTHERs

Masz dość nudy? Chciałbyś się pobawi, ale wszystko jest zamknięte? Nie masz pomysłu na bezpieczny piątkowy wieczór w domu? Mamy dla Was rozwiązanie, a właściwie to najlepszą muzę w okolicy bez wychodzenia z domu.


DJ BROTHERs zaprasza prosto z Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu na muzyczne show online pn. Domuffka u BROTHERs. W każdy piątek o godz. 21.00 rozpocznie się Dj’ski popis Wojtka Bylicy oraz zaproszonych gości. Pierwsze muzyczne spotkanie już w najbliższy piątek 30 października o godz. 21.00. Daj się ponieść muzyce we własnym salonie.


Relacja będzie dostępna w mediach społecznościowych DJ BROTHERs
FB: www.facebook.com/djbrother/
YT: youtube.com/brothersdjs

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń