2019-01-29

Salon Poezji

31 stycznia o godzinie 16.30 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu /ul. Piłsudskiego 20/ odbędzie się kolejna prezentacja Myślenickiego Salonu Poezji. Gościem Salonu będzie Mariusz Undas, którego poezję zaprezentują aktorzy "Teatru za mostem". Reżyseria i prowadzenie: Dorota Ruśkowska, opracowanie muzyczne: Klezmer jazz band pod dyrekcją Andrzeja Moskala. Zapraszamy.

Drugi rok Myślenickiego Salonu Poezji otwiera Mariusz Undas. Skazany na pisanie. Niezwykle płodny poeta.
"W moich utworach staram się opisywać proste prawdy, wrażenia i spostrzeżenia.Nie ukrywam, że lubię zabawę słowami brzmienie i melodię języka polskiego. Unikam "intelektualizowania". Nie szukam inspiracji w poezji innych. Ale póki mam pomysły i zapał będę pisał lepiej lub gorzej, niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie."
Mariusz Undas ma na swoim koncie kilkanaście mini tomików tematycznych ilustrowanych fotografią własną i swoich znajomych. Uważa, że małe, też może być piękne.
Mawia: "Nie każdy kto czuje się poetą naprawdę musi nim być. Ten stan nie zależy od naszego "chcenia" lecz "spada z nieba" na głowę delikwenta lekko szturchniętego Palcem Bożym".
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń