Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Koncert Norberta Smoły Smolińskiego (Contra Mundum) upamiętniający 40. rocznicę ogłoszenia stanu wojennego ETOSY POLSKIE – od Legionów do Solidarności

Serdecznie zapraszamy na żywą lekcję historii – koncert wzbogacony ciekawymi historycznymi prezentacjami. Szczegóły na załączonym plakacie. Artysta zaprezentuje polskie etosy patriotyczne. Koncert łączyć będzie ciężkie brzmienia z treścią poezji patriotycznej. Będzie to pokaz patriotycznej poezji śpiewanej w oprawie rockowej.

 

Informacje organizacyjne:

Obowiązuje rezerwacja miejsc na każdy z koncertów – tel. 12 2721511 w. 29. Ze względów epidemiologicznych na sali może przebywać 120 osób plus osoby zaszczepione. Każda zaszczepiona osoba jest proszona o zabranie ze sobą certyfikatu szczepienia. Przy wejściu będą do wypełnienia oświadczenia zdrowotne.

Po koncertach harcerze z Hufca ZHP Myślenice będą zbierali pieniądze na Kubę Starzaka – na jego pobyt w specjalistycznym ośrodku wybudzeniowym. Pomóżmy Kubie do nas wrócić!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...