Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

IV Myślenickie Konfrontacje zespołów rockowych

Zapraszamy zespoły rockowe działające na terenie Myślenic i najbliższych okolic do udziału w organizowanych po raz czwarty przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu IV Myślenickich Konfrontacjach Zespołów Rockowych. Impreza ta stwarza możliwość zaprezentowania i promowania zarówno zespołów z mniejszym doświadczeniem, jak również znanych z lokalnej sceny rockowej uczestników imprez i przeglądów muzycznych. Organizatorzy nie poddają jurorskiej ocenie zespołów uczestniczących w Konfrontacjach. Będzie to zatem okazja do bliższej integracji środowiska muzycznego i porównań artystycznych dokonań lokalnych grup rockowych. Każdy zespół prezentuje maksymalnie 20 minutowy program. Organizatorzy przewidują dla każdej grup nagrody za udział oraz zabezpieczają podczas trwania imprezy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Zgłoszenie uczestników należy składać na karcie zgłoszeń do dnia 07.05.2016 w MOKiS pok.4 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Bliższe informacje:
Zbigniew Morawski tel. 510 106 093

Załączniki:
Pobierz plik (karta zgosze 2016.doc)Karta zgłoszeń01-04-2016 21:49

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...