Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Szkolne Konfrontacje Muzyczne – zgłoś się do 26 kwietnia!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają uczniów szkół podstawowych na 18. edycję Szkolnych Konfrontacji Muzycznych. Zapraszamy na estradę w Głogoczowie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Ten konkurs piosenki polskiej dedykowany dla solistów, duetów oraz zespołów trzy, i czteroosobowych. Miejsca i terminy wydarzenia: zgłoszenia przez formularz: https://forms.gle/mKGq4NEBnBucxreG8  do 26 kwietnia 2022 r.

Przesłuchania konkursowe odbędą się w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie - 5 maja 2022 r. o godz. 9:00. Wręczenie nagród będzie na Koncercie Laureatów w Myślenickim Ośrodku Kultury przy ul. Piłsudskiego 20, w dniu 20 maja 2022 r. o godz. 17:00. Szczegóły i regulamin na www.glogoczow.malpolska.pl. Informacji udziela Grażyna Kosiba tel. 12 273 77 11 i 500 693 675, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...