Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicki Laur Recytacji 2022 - wyniki etapu międzyszkolnego

Do etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji zgłosiło się 102 osoby, do kolejnego etapu jury zakwalifikowało 56 dzieci i młodzieży.


Jury w składzie:
Agnieszka Tola Słomka- pedagożka, animatorka kultury, reżyserka teatrów dzieci i młodzieży w MOKiS,
Katarzyna Juranek Mazurczak  - dyrektorka kino Bajka w Kluczborku, polonistka oraz reżyserka teatrów dzieci i młodzieży,
Elżbieta Górczyńska - pedagog szkolna, filmoznawca reżyserka teatrów dzieci i młodzieży we Wrześni,

do etapu finałowego, który odbędzie się 25 kwietnia 2022 r w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu zakwalifikowało następujących recytatorów:

KATEGORIA RECYTACJA KL. I –III

  1. Barbara Matoga - SP nr 1 w Myślenicach
  2. Hanna Turczyk - SP nr 1 w Myślenicach
  3. Maria Jędrocha - SP nr 1 w Myślenicach
  4. Alicja Burkowicz -- SP nr 1 w Myślenicach
  5. Antoni Szuba - SP nr 3 w Myślenicach
  6. Lena Szymska - SP nr 3 w Myślenicach
  7. Tymon Guzik - SP nr 3 w Myślenicach
  8. Laura Firek - SP nr 4 w Myślenicach
  9. Jan Mizera - SP Polanka
  10. Aleksandra Wątor – SP Trzemeśnia
  11. Natalia Kopciuch – SP Trzemeśnia
  12. Martyna Giza – SP Trzemeśnia
  13. Julia Biela – SP Jasienica

 
KATEGORIA WYWIEDZIONE ZE SŁOWA KL. I –III

  1. Nadia Łętocha - SP nr 2 w Myślenicach
  2. Lena Moskal - SP nr 2 w Myślenicach
  3. Wiktoria Kuchciak - SP nr 2 w Myślenicach
  4. Maja Błachut – SP nr 2 w Myślenicach
  5. Szymon Wojtunik- SP nr 4 w Myślenicach
  6. Wiktor Szewczyk - SP nr 4 w Myślenicach
  7. Pola Papiernik – SP Krzyszkowice
  8. Julia Worwa – SP Krzyszkowice
  9. Mateusz Graliński - SP Jawornik
  10. Witold Świerczek - SP Jawornik
  11. Hanna Balawender - SP Jawornik
  12. Anna Sumera – SP Jawornik
  13. Alicja Tokarczyk – SP Poręba

 KATEGORIA RECYTACJA KL. IV –VI

  1. Danuta Maślak - SP nr 1 w Myślenicach
  2. Daniel Krzemień - SP nr 2 w Myślenicach
  3. Julia Gawęda - SP nr 2 w Myślenicach
  4. Aleksandra Stalmach - SP nr 3 w Myślenicach
  5. Maja Cybura - SP nr 3 w Myślenicach
  6. Karol Pawlikowski - SP nr 4 w Myślenicach
  7. Stanisław Rachtan - SP nr 4 w Myślenicach
  8. Gustaw Szczepański - SP Droginia
  9. Aleksandra Gryglak - SP Droginia
  10. Anna Góralik - SP Bysina

 
KATEGORIA WYWIEDZIONE ZE SŁOWA KL. IV –VI

  1.  Magdalena Dróżdż - SP nr 1 w Myślenicach
  2. Cecylia Malczewska - SP nr 1 w Myślenicach
  3. Oliwia Brózda - SP nr 2 w Myślenicach
  4. Wiktoria Skolarus - SP nr 3 w Myślenicach
  5. Rozalia Michoń - SP nr 3 w Myślenicach
  6. Zofia Syrek - SP nr 3 w Myślenicach
  7. Małgorzata Cyrwus - SP Krzyszkowice
  8. Katarzyna Wójcik - SP Trzemeśnia

 KATEGORIA RECYTACJA KL. VII –VIII

  1. Zuzanna Worwa - SP nr 2 w Myślenicach
  2. Natalia Uryga - SP nr 4 w Myślenicach
  3. Aleksandra Bała - SP nr 4 w Myślenicach
  4. Laura Figuła - SP Borzęta
  5. Tomasz Ćwierz – SP Borzęta
  6. Maja Burda – SP Polanka

 KATEGORIA WYWIEDZIONE ZE SŁOWA KL. KL. VII –VIII

  1.  Mikołaj Górka - SP nr 1 w Myślenicach
  2. Aleksandra Wilczyńska - SP nr 3 w Myślenicach
  3. Nadia Budzińska – SP Bęczarka
  4. Natalia Biela - SP Bysina
  5. Amelia Górecka – SP Bysina
  6. Zofia Mizera – SP Polanka

 Gratulujemy dzieciom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowania a recytatorom życzymy powodzenia w finale.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...