2022-09-07

INFLACJA - powinniśmy pójść po podwyżki?/ ZA BURTĄ PYTAŃ

7,8, a może 10 procent? Ile wyniesie inflacja za dwa, trzy miesiące? O tym, że wszystko drożeje, przekonujemy się na co dzień, kupując podstawowe produkty spożywcze, płacąc ratę kredytu za mieszkanie czy tankując benzynę na stacji. Podczas dyskusji dowiemy się, jak inflacja odbija się na naszym portfelu i co najbardziej ją powoduje. O drożyźnie w sklepach, powodach inflacji i sposobach, jak może z nią walczyć każdy z nas, opowiedział nam w kolejnym odcinku podcastu #ZaBurtąPytań ekonomista dr Maciej Grodzicki, członek zarządu Polskiej Sieci Ekonomii i działacz związkowy w Inicjatywie Pracowniczej. Podcast prowadzi Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń