2022-09-07

Tanie PODRÓŻOWANIE, czyli jak być mądrym turystą / ZA BURTĄ PYTAŃ

Dlaczego znalazła się na Sri Lance podczas ataków terrorystycznych? Co uważa o narkotyzowaniu lwów w Senegalu i rozdawaniu dzieciom cukierków przez turystów w Gambii? Dlaczego uwielbia Włochy, chociaż teraz mieszka w czeskiej Pradze? Na te pytania odpowiadała Agata Kurzańska, dziennikarka podróżnicza i nomadka, która mimo młodego wieku odwiedziła już ponad 40 krajów. W czasie rozmowy podzieliła się też i swoimi sposobami na tańsze podróżowanie oraz wskazała, jak w dobie szalejącej inflacji planować wakacje, wybierać nocleg, sposób transportu czy lokalne knajpy. Podcast prowadził Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń