2023-07-13

Wernisaż wystawy Zdzisława Słoniny MALARSTWO NA SZKLE, RZEŹBA, FOTOGRAFIA

Wyjątkowo piękne wydarzenie, które było inauguracją 9. Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem 2023. Odbyło się 10 lipca w Galerii Sztuki Współczesnej naszego Ośrodka Kultury. Jego bohaterem był Zdzisław Słonina - pochodzący z Bogdanówki artysta. Od połowy lat siedemdziesiątych XX w. rzeźbi, maluje, fotografuje.

Czytaj więcej

2023-06-22

Wystawa Przeglądowa - uczniów Szkoły Rysunku i Malarstwa Kariny Kiczek - działającej w naszym ośrodku kultury

20 czerwca 2023 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wernisaż wystawy przeglądowej dzieci i młodzieży Szkoły Rysunku i Malarstwa.

Czytaj więcej

2023-05-09

Kinga Piwowarska - SELFIE

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorką zapraszają na finisaż wystawy malarstwa: SELFIE Kinga Piwowarczyk.

Czytaj więcej

2023-05-09

"JADĄ WOZY KOLOROWE..." Wystawa zdjęć Macieja Hołuja

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem Maciejem Hołujem, zapraszają na wystawę pod honorowym patronatem burmistrza Myślenic Jarosława Szlachetki.

Czytaj więcej

2023-04-14

Kulturalny piątek w MOKIS. Wernisaż WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA i finisaż "ENERGIA NATURY"

Kulturalny wieczór... Wernisaż wystawy Andrzej Boryczko WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA... oraz finisaż Hanki Gąsienicy-Samek "ENERGIA NATURY" to znakomity pomysł by dobrze, a nawet bardzo dobrze rozpocząć weekend.

Czytaj więcej

2023-04-12

Wernisaż wystawy Andrzeja Boryczki WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem zapraszają na wernisaż wystawy Andrzeja Boryczki WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Czytaj więcej

2023-04-12

Finisaż wystawy "ENERGIA NATURY" Hanny Gąsienicy-Samek

Dziękujemy w imieniu artystki i swoim własnym. Wszystkim którzy zobaczyli wystawę Hanny Gąsienicy-Samek pn. "ENERGIA NATURY."

Czytaj więcej

2023-02-24

"ENERGIA NATURY" - wernisaż prac Hanny Gąsienicy-Samek

Mieliśmy rację takiej energii natury nie widzieliście nigdy dotąd. Na wernisaż w piątkowy wieczór 24 lutego przybyliście, zobaczyliście i nie ukrywaliście zachwytu.

Czytaj więcej

2023-02-17

K-45 Skocznia narciarska. Relacja z wernisażu wystawy

Kolejny wyjątkowy wieczór w naszym Domu Kultury i SPORTU. Nie bez powodu pisane drukiem, bowiem właśnie dziś, wspomnienie sportowej lokalnej perły. Skoczni K-45 która została ocalona od zapomnienia.

Czytaj więcej

2022-10-20

Absorpcja ze stanów wzbudzonych - otwarcie wystawy

Zapraszamy na otwarcie wystawy ABSORPCJA ZE STANÓW WZBUDZONYCH wraz z oprowadzaniem kuratorskim dr hab. prof. UP Dziekana Wydziału Sztuki ŁUKASZA MURZYNA o godzinie 18.00.

Czytaj więcej

2022-10-03

Wernisaż wystawy Mariusza Węgrzyna „Myślenice z lotu ptaka”

Muzeum Niepodległości w Myślenicach i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z autorem zapraszają na wernisaż wystawy Mariusza Węgrzyna „Myślenice z lotu ptaka” w piątek, 7 października 2022 r. o godz. 17.00 w holu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20. Na wydarzenie zapraszają również: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto.

Czytaj więcej

2022-04-11

Wernisaż wystawy przeglądowej Grupy Fotograficznej mgFoto już 22 kwietnia w MOKiS

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto zaprasza na VIII wystawę przeglądową pt." Bo góry są w nas". "Co góry mogą dać człowiekowi? Myślę, że przede wszystkim mogą ofiarować mu wolność. Co człowiek może dać górom? Może je obdarzyć sztuką. Wynika z tego, że zawsze patrząc na góry, widzimy je poprzez ludzi gór, a patrząc na ludzi gór, widzimy ich poprzez góry. Trudno powiedzieć, gdzie przebiega granica." Ks. Józef Tischner. Kurator wystawy: Inez Baturo.   

Czytaj więcej

<
1 / 5
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń