2023-06-29

Myślenicki Salon Poezji - Adam Głogowski "W CIENIU SŁÓW"

Ostatni przed wakacjami Myślenicki Salon Poezji, który odbył się w środę 28 czerwca 2023, potwierdził, że projekt z poezją w centrum rozwija się znakomicie. Wokół poezji lokalnych poetów, tworzy się rodzina, międzypokoleniowa społeczność, wrażliwa na otaczający świat, wyrażany zbiorem nieprzypadkowych słów.

Jak komentuje spotkanie Dorota Ruśkowska - prowadząca salony:


- "Ależ to była piękna środa. Gościem 54 Myślenickiego Salonu Poezji był Adam Głogowski, poeta niezwykły, piszący piękne wiersze dla dzieci w każdym wieku. Spotkanie ubarwili swoim talentem :Milena Flak z Raciechowic, Michalina Mitan z Osieczan Dominik Sikora z Krzyszkowic. To był wspaniały, radosny czas. Dziękuję aktorom Teatru za mostem i pracownikom Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu za pomoc w realizacji salonu. Zapraszam Państwa na kolejny salon. Po wakacjach gościć będziemy Małgorzatę Kraus."

Fot. Rafał Podmokły oraz MOKIS
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń