2023-02-07

Przyroda w eksperymentach - ruszyły zapisy na zajęcia

Serdecznie zapraszamy na zajęcia dla dzieci "Przyroda w eksperymentach." Trwają zapisy na nowe zajęcia

Przyroda w eksperymentach to zajęcia mające na celu przekazanie w praktyczny sposób wiedzy z trzech dziedzin: biologii, chemii i geologii. Dzieci stają się naukowcami eksplorującymi otaczający ich świat dzięki wykonywaniu fascynujących doświadczeń oraz braniu udziału w efektownych prezentacjach działania natury.


Wszystkie lekcje mają charakter praktyczny. Dzięki temu przekazana na nich wiedza zostanie lepiej przyswojona, a wykonane prace będą przypominały o prostych, ale niezwykłych zjawiskach występujących w otoczeniu. Ilość przekazywanej wiedzy oraz wykonywane doświadczenia są dobierane przez instruktora do wieku dzieci.


Przygody edukacyjna w poniedziałki w grupach wiekowych:

* 5-7 lat o godz. 16.00-17.00

* 8-12 lat o godz. 17.15-18.15 

Cena: 100 zł – karnet na 4 zajęcia (ważny w danym miesiącu), 30 zł – pojedyncze wejście.

Zajęcia prowadzi Anna Krawczyk
Zapisy pod numerem telefonu: +48 780 032

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń