2022-10-06

GRANY PONIEDZIAŁEK – Nowy Sezon!

Już w poniedziałek (10 października) w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu rusza nowy sezon cyklu muzycznego „Grany Poniedziałek”. To autorski pomysł muzyka Piotra Dziadkowca i dziennikarza Rafała Podmokłego, który zyskał swoją wierną publiczność i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Piotr Dziadkowiec – muzyk, basista i wokalista, obecny na scenie muzycznej od ponad trzech dekad. Człowiek, który o muzyce wie „prawie wszystko” i nie boi się zapytać, o to czego nie wie. Poza muzyką interesuje się teologią, psychologią i historią sztuki, a zwłaszcza malarstwem. Jego głos usłyszysz w chórze gospel Joyful Voice, a gitarę basową w utworze „Niebo do wynajęcia” Roberta Kasprzyckiego.
Rafał Podmokły – dziennikarz, pisarz, człowiek kulturalny w każdym tego słowa znaczeniu. Pasjonuje się sportem, muzyką, literaturą, filmem, historią i sztuką. Z taki samym zapałem gra w kosza i nogę, jak na gitarze, pianinie, basie i perkusji.
Wstęp wolny.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń