2023-09-05

Zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

Szanowni państwo, drodzy przyjaciele! Uprzejmie informujemy, iż nasza wieloletnia pracowniczka Pani dr Natalia Nowacka, pełniąca od 2019 roku funkcję wicedyrektorki Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu z dniem 1 września objęła stanowisko Dyrektorki Centrum Kultury w Niepołomicach. Tym samym złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas obowiązków zastępcy dyrektora MOKiS.

Pani Natalia Nowacka nie rozstaje się jednak z naszym zespołem i w ograniczonym wymiarze godzin będzie zajmować stanowisko specjalisty ds. wystawiennictwa i organizacji czasu pracy Galerii Sztuki Współczesnej MOKiS. Naszej serdecznej koleżance i współpracowniczce życzymy sukcesów i powodzenia w nowej, ważnej i wymagającej zawodowej roli.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń