2023-04-17

Audycje Filharmonii Krakowskiej dla dzieci, wyjątkowe muzyczne podróże

W czwartek 20 kwietnia 2023 specjalnie dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych zorganizowana będzie kolejna odsłona audycji muzycznych realizowanych przez Filharmonię Krakowską.


Artyści tym razem "prześlą" do nas muzyczną „Pocztówkę z Hiszpanii”. To wyjątkowe doświadczenie dla młodego widza, które jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego z niecierpliwością czekamy na Was w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.


Zapraszamy grupy zorganizowane oraz rodziców z dziećmi.

Czwartek 20 kwietnia 2023 godz. 10:30-11:15.


Dla grup obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc tel. 510-106-093. Cena biletu 5 zł, płatne przed audycją.

Kolejna audycja:

18 maja ( czwartek ) 2023 godz. 10.30-11.15
audycja pt. „Polskie tańce narodowe w muzyce kompozytorów polskich”
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń