2018-04-19
23 kwietnia 2018 -Komisja nr I - klasy I-III
Kategoria: Wywiedzione ze słowa
9.00 – 9.45
SP - Jawornik
Milena Szlachetka
SP- Osieczany
Maja Tyrpa
SP- Krzyszkowice
Rima Chahidi
Zuzanna Mika
SP nr 5 w Myślenicach
Daniel Serafin
SP nr 2 w Myślenicach
Karol Podolski
Maja Oskwarek
Martyna Łętocha
Alicja Kuczyńska
Maciej Polewka
Artur Gorączko
Maciej Szarek
SP nr 4 w Myślenicach
Lena Rachwał
SP-Bęczarka
Nadia Budzińska
Kategoria: Turniej recytatorski
10.00- 10.30
SP-Bęczarka
Karolina Łokcik
Zofia Marchewa
Amelia Sadowska
SP nr 2 w Myślenicach
Mikołaj Górka
SP nr 4 w Myślenicach
Magdalena Obajtek
Weronika Nidekker
SP nr 5 w Myślenicach
Zuzanna Górka
Magdalena Drożdż
10.30 -11.00
SP- Bysina
Karolina Bylica
SP- Zasań
Aleksandra Oleksińska
SP- Poręba
Klaudia Szydlak
Marcin Ślusarczyk
SP- Trzemeśnia
Dawid Jaśkowiec
Sergiusz Hajdus
11.10-11.40
SP-Borzęta
Ryszard Krawczyk
Laura Figuła
Kaja Wojtycza
SP- Głogoczów
Mateusz Mirek
Adrian Machnik
Bartłomiej Siwiec
SP-Montessorii
Zofia Baliga
SP- Droginia
Alicja Mardaus
SP- nr 3 w Myślenicach
Karol Pniaczek
Katarzyna Figuła
Noemi Rymarczyk
23 kwietnia 2018 - Komisja nr II - klasy IV-VI
występy bez podziału na kategorie
9.00-9.40
SP- Droginia
Patrycja Cegielska
SP nr 4
Jakub Urban
SP Poręba
Kacper Guzik
SP Polanka
Oliwia Skałka
Maja Burda
SP Jawornik
Agnieszka Bargieł
Emilia Wojtasik
Jakub Silezin
9.50- 10.20
SP- Krzyszkowice
Aleksandra Kuzio
SP- Zasań
Bartosz Ulmaniec
SP- Trzemeśnia
Zofia Skałka
Wiktoria Zborowska
Krzysztof Pitala
SP- Bysina
Natalia Biela
Julia Cyrek
Amelia Górecka
Rafał Zięba
10.30
SP- nr 3 w Myślenicach
Arkadiusz Brytan
Patrycja Lędźwa
Marta Mleczek
Zofia Kowalska
10.50
SP nr 2 w Myślenicach
Kajetan Niedośpiał
Wiktoria Nostkiewicz
Kinga Górka
Karol Worwa
Aleksandra Boryczko
Rita Przekwas
Barbara Jędrzejewska
Ilona Pietrzyk
24 kwietnia 2018 -klasy VII i klasy Gimnazjalne
Kategoria: Turniej Recytatorski
SP- Bysina
Monika Strzelec
Magdalena Matoga
Dawid Obajtek
Zuzanna Płachta
Emilia Garbień
SP nr 4
Małgorzata Piwowarczyk
Julia Piech
Julia Kania
Aleksandra Wojtycza
SP nr 2
Karol Ferfecki
Aleksandra Stalmach
Miłosz Słowik
Maciej Słowik
Bartosz Koprowski
SP- Trzemeśnia
Wiktoria Wawro
KATEGORIA: Wywiedzione ze słowa
10.20-
SP- Trzemeśnia
Amelia Skałka
SP- Głogoczów
Patrycja Jamróz
SP- Krzyszkowice
Natalia Grabowska
SP- Osieczany
Dominika Węgrecka
SP- Bęczarka
Nadia Leńczowska
SP Jawornik
Daria Bicz
Amelia Leńczkowska
Gabriela Żmuda
SP nr 2
Weronika Kucharska
Anita Motyka
SP-nr 3 Myślenice
Natalia Dąbrowska
Daria Chanowska
Berenika Kowalska
Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.