2018-02-26

Program na ferie strzałem w dziesiątkę

W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu zakończyły się ferie zimowe. Z dwutygodniowej oferty zajęć i aktywności skorzystało blisko 910 osób w tym z 510 z regularnych warsztatów i 200 osób odwiedzających bezpłatne seanse filmowe w Kinie „Muza”. Odbyło się w sumie 35 spotkań. Przez minione dwa tygodnie Ośrodek Kultury w Myślenicach pełen był świetnej zabawy, pomysłów i twórczych realizacji. Program „Twórcze Ferie w MOKiS 2018” był współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Myślenice oraz Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2018-01-29

Wyniki Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej “Kolędy i Pastorałki”

Czytaj więcej

2018-01-18

Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej “Kolędy i Pastorałki”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu już po raz 27 zaprasza do udziału w ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chóralnej "Kolędy i Pastorałki". Najlepsze chóry z całej Polski będzie można usłyszeć 28 stycznia w sali widowiskowej MOKiS w godzinach: 10.00 - cześć pierwsza ; 13.00 - część druga.

Czytaj więcej

2017-12-19

Wyniki konkursu ”100 Lat Odzyskania Niepodległości RP - Nasze Radosne Sztandary”.

I Kategoria: PrzedszkolalaNagrody indywidualne I nagroda: Jan Bizoń, Albert Janik II nagroda: Barbara Wójcik III nagroda: nie przyznano

Czytaj więcej

2017-11-24

XXVII Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej - "Kolędy i Pastorałki" - Myślenice 2018

W załączeniu regulamin oraz karta zgłoszeń

Czytaj więcej

2017-11-20

XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych MYŚLENICE 2017 WYNIKI KONKURSU

I nagrodaOrkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej - Węglówka Dyr. Janusz Paluch II nagrodaOrkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice Dyr. Joanna Knapik III nagrodaOrkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Tokarni Dyr. Janusz Jędrocha

Czytaj więcej

2017-11-04

KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY Z BIBUŁY I SŁOMY

CELE KONKURSU: Dbałość o kontynuację tradycji plastyki obrzędowej. Zachowanie tradycji ozdabiania wnętrz mieszkalnych papierowymi dekoracjami kwiatowymi i słomianymi pająkami. Pobudzenie i promocja twórczości artystów ludowych.   ZADANIE KONKURSOWE: Przedmiotem konkursu są tradycyjne ozdoby bibułkowe i słomiane (wianki, girlandy, bukiety, pająki, a także inne ozdoby nawiązujące do lokalnych tradycji zdobnictwa bibułkowego).

Czytaj więcej

2017-10-24

WYNIKI XX REJONOWYCH PRZEGLĄDU PIEŚNI RELIGIJNYCH MYŚLENICE 2017

Kategoria: soliści i duety1. Katarzyna Leśniak- Barbara Kasperczyk2. Anna Pitala3.Klaudia Gorączkowyróżnienie: Julia PitalaKategoria: grupy młodzieżowe1.Grupa Młodzieżowa - parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Borzęcie1. „Naprzód z nadzieją” - parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Węglówce2. „Oaza Ruchu Światło- Życie” - parafia pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w MyślenicachKategoria: Oazy Dzieci Bożych1. Oaza Dzieci Bożych – parafia pw. św. Wojciecha w Osieczanach2. Schola „Śnieżnej Pani” - parafia pw. Matki Bożej Śnieżnej w Tokarni2. „Różyczki Pani Myślenickiej” - parafia pw. Narodzenia Najświetszej Marii Panny wMyślenicach3. Schola „GLORIA” - parafia pw. św. Brata Alberta w Myślenicach

Czytaj więcej

2017-10-04

VI Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach serdecznie zaprasza solistów, grupy muzyczne, taneczne i teatralne oraz kabarety działające w Szkołach Ponadgimnazjalnych z terenu powiatu myślenickiego do wzięcia udziału w VI Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej

2017-09-01

XX Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej

Cele przeglądu - Krzewienie kultury chrześcijańskiej - Wymiana doświadczeń artystycznych dzieci i młodzieży działających w grupach oazowych- Konfrontacja dorobku i poszukiwań repertuarowych, wykonawczych i interpretacyjnych - Rozbudzenie aktywności kulturalnej i integracja środowisk chrześcijańskich - Wspólne muzykowanie - Uroczyste zakończenie obchodów XXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Myślenicach.

Czytaj więcej

2017-08-30

XIII Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

- Przegląd odbędzie się na sali widowiskowej MOKiS – Myślenice, ul. Józefa Piłsudskiego 20 - dnia 19 listopada 2017 r. / niedziela / o godz. 15.00. - organizatorzy przewidują dla uczestników napoje chłodzące.- Do dyspozycji każdej z orkiestr na estradzie znajdować się będą: krzesła, pulpity, wzmacniacz do gitary basowej ( Fender ) oraz duży zestaw perkusyjny ( PDP ),-- zgłoszenia na Kartach Uczestnictwa należy złożyć w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu do 30.10. 2017 r. / tel. /0 – 12/ 272 – 15 – 11 Zbigniew Morawski / - Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonania zmian w regulaminie.  

Czytaj więcej

2017-07-27

LATO Z METROPOLITAN OPERA W KINIE MUZA

W cztery kolejne poniedziałki sierpnia o godz. 19.00 w Myślenickim OśrodkuKultury i Sportu będą przedstawiane spektakle operowe - retransmisje premiermijającego sezonu artystycznego w Metropolitan Opera w Nowym Jorku.I tak, obejrzymy kolejno:"Poławiaczy pereł" G. Bizeta (7.08.17 r.),"Nabucco" G. Verdiego (14.08.),"Makbeta" G. Verdiego (21.08.),"Carmen" G. Bizeta (28.08.). Ceny biletów wstępu: 20 zł zwykłe, 15 zł ulgowe.Serdecznie zapraszamy !

Czytaj więcej

<
4 / 19
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń