2023-12-01

XXX. Jubileuszowy Ogólnopolski Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”

Festiwal pod honorowym patronatem: Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Czytaj więcej

2023-11-30

KWARTET - inteligentny i dowcipny teatr w wyśmienitej obsadzie

Kultowa już historia czterech artystów poszukujących sensu życia, teatru i sztuki jako takiej.

Czytaj więcej

2023-11-28

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek - spektakl muzyczny dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na bajkowy i muzyczny spektakl dla dzieci "Urodziny Elsy - Bal Księżniczek".

Czytaj więcej

2023-11-27

SYLWESTER w MOKiSie

Po dłuższej przerwie wraca impreza NWR, tym razem przygotowaliśmy dla Was nietypowego Sylwestra, który odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2023-11-20

Mikołajki w MOKiSie 2023

W imieniu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa oraz Waszych podopiecznych do udziału w wydarzeniach z cyklu „Myślenickie Mikołajki 2023” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice – Pana Jarosława Szlachetki. W tym roku zapraszamy serdecznie do naszego Domu Kultury, dzieci i ich rodziców na Mikołajki Rodzinne – sobota 2 grudnia 2023 roku w godzinach 10:00 -13:00, czekać będzie moc atrakcji. Warsztaty rękodzielnicze, zabawy dla najmłodszych, spotkania z św. Mikołajem (możliwość wręczenia prezentów), spotkanie autorskie z pisarzami książek dla dzieci, kiermasz rozmaitości. Wstęp wolny. Ponadto specjalna oferta dla Placówek Oświatowych: Warsztaty rękodzielnicze „Zrób pachnący prezent dla siebie lub kogoś bliskiego” oraz seanse filmowe w Kinie Muza. Ile to kosztuje? Cena biletów do kina dla grup zorganizowanych wynosi 15 zł od osoby (opiekun bezpłatnie). Istnieje możliwość grupowej rezerwacji miejsc pod nr tel. 453 018 475 lub 12 272 15 11. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy cykl warsztatów pieczenia pierników, kul do kąpieli oraz owocowych mydełek. Cena za zajęcia dla jednej osoby to 30 zł. Szczegóły oferty warsztatów i harmonogram kina w załącznikach. Zapraszam do skorzystania z oferty Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Ps. Zachęcam również do odwiedzenia naszych stron internetowych pod adresem: www.mokis.myslenice.pl oraz www.kino.myslenice.pl. Tam znajdziecie nasze aktualności. Zapraszamy. Z wyrazami szacunku, Dyrekcja i Pracownicy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2023-11-08

Dwie Połówki Pomarańczy - zapraszamy na maraton uśmiechu, najbardziej zabawną polską komedię. 28 grudnia 2023 o godz. 17:00

Czy rozdzielone połówki pomarańczy stanowią koniec jedności? Czy dla wielkiej miłości każda połówka potrafi zrobić wszystko czy prawie wszystko? ,,Dwie połówki pomarańczy” to spektakl o relacjach, uczuciach, miłości małżeńskiej, zazdrości, bólu, tęsknocie… Każda z bohaterek to pewnego rodzaju samotna pomarańcza, zagubiona połówka gdzieś bez innych pomarańczy. Nic nie jest takie oczywiste, jak się wydaje, a „odejście” małżonka nie jest wcale końcem związku, a może wręcz przeciwnie.

Czytaj więcej

2023-11-06

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu i Polish Art Philharmonic biorą udział w projekcie MKiDN "Muzyczny ślad"

Już wkrótce, we wnętrzach Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej w Myślenicach nagrana zostanie płyta orkiestry.

Czytaj więcej

2023-11-03

Listopad w Akademii Wyobraźni

Sobotnie (tj. 4 listopada) zajęcia z Akademii Wyobraźni dla malucha oraz Treningu Kreatywnego Wczesnego Rozwoju są odwołane. Z grupą sobotnią widzimy się dopiero 18 listopada ( bo Święto Niepodległości też wypada w sobotę)

Czytaj więcej

2023-11-03

Zapraszamy na uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Myślenicach

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na patriotyczne uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2023 r. Główna uroczystość z Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz apel z przeglądem pododdziałów, pocztów sztandarowych zaplanowano na godzinę 14:00 w Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej oraz na płycie Rynku w sąsiedztwie Pomnika Niepodległości.

Czytaj więcej

2023-11-02

Koncert Adrenalina & Perfect w Myślenicach

Perfect w Myślenicach, to dopiero wydarzenie, a do tego z lokalnym, mocnym akcentem.

Czytaj więcej

2023-10-17

"Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży- Eko Planeta"

28.10.2023 r. godz. 11.00- spotkanie z Łukaszem Tochem- fotografem i podróżnikiem. od 3 listopada 2023 r. warsztaty dla dzieci i młodzieży. Koncert w ramach wydarzenia zaplanowany jest na 16 listopada 2023 r. godz. 10.30

Czytaj więcej

2023-10-13

Koncert Polish Art Philharmonic "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar"

Zapraszamy na kolejny koncert Polish Art Philharmonic. Tym razem wyruszymy "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar". Zapraszam serdecznie do aktywnego udziału - wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej

<
1 / 50
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń