Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

OSKAROWY WIECZÓR + DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

Kino
narauszu-oscar-final-patroni_687546f87a
Termin: 28 czerwiec 2022 19:30

OSKAROWY WIECZÓR + DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY

28.06.2022 godz. 19:30

 
„Na rauszu”, czyli Oskarowa propozycja na czerwiec. W ramach cyklu Oskarowy wieczór Kino Muza prezentuje najlepsze filmy ostatnich lat, produkcje doceniane przez Akademię Filmową licznymi nominacjami oraz samymi Oskarami.  Od maja cykl prowadzony przez Kino Muza ma nową formę – Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

Film „Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

Najnowszy dramat Thomasa Vinterberga został doceniony przez widzów i krytyków. Film ma na swoim koncie porażającą liczbę nominacji do prestiżowych nagród oraz sporo sukcesów. Wystarczy wspomnieć o Oscarze za najlepszy film międzynarodowy, statuetce BAFTA (najlepszy film nieanglojęzyczny) czy chociażby czterech nagrodach przyznanych przez Europejską Akademię Filmową.

Dołącz do dyskusji – spotkanie prowadzi Pani Krystyna Łętocha

gatunek - Dramat / Komedia
kategoria wiekowa - 15+
premiera - 12 września 2020
czas trwania - 1 h 57 min
wersja językowa - napisy
produkcja - Dania / Holandia / Szwecja
reżyseria - Thomas Vinterberg
scenariusz - Tobias Lindholm / Thomas Vinterberg

 

 

Wszystkie terminy projekcji filmu:


  • 28 czerwiec 2022 19:30

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...