2023-09-07

OFERTA ZAJĘĆ MOKIS ROK ARTYSTYCZNY 2023/24. Zapraszamy na ZAJĘCIA OTWARTE!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć, do zapisów oraz do odwiedzenia nas podczas dni otwartych.

Oferta zajęć w roku artystycznym 2023/2024

Oferta zajęć cyklicznych w bieżącym roku zapowiada się ciekawie. Wiele aktywności od muzyki, plastyki, rękodzieła poprzez zajęcia naukowe takie jak przyroda w eksperymentach czy fotografia, aż po Akademię Wyobraźni w ramach której wiele kreatywnych zajęć dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia dedykowane są dzieciom, młodzieży i dorosłym, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

CO CZEKA NA UCZESTNIKÓW? JAKIE ZAJĘCIA?

TEATRALNE:


MUZYCZNE:

PLASTYKA:

NAUKA:

zapisy online:  https://tiny.pl/cckrk

AKADEMIA WYOBRAŹNI MOKiS:

Zapraszamy do zapisów na nowy sezon artystyczny w Akademii Wyobraźni MOKiS. W tym roku przygotowaliśmy aż 5 różnych zajęć dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym:

zapisy online: https://tiny.pl/cckn8

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OTWARTE od 12 do 27 września 2023:

Z myślą o Was przygotowaliśmy dni otwarte MOKIS, podczas których będziecie mogli skorzystać z pierwszych bezpłatnych zajęć.

Zapisy prowadzone są przez Sekretariat MOKiS tel. 12 272 15 11, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Ponadto na terenie MOKiS prowadzone są przez naszych partnerów zajęcia:

O zapisach dodatkowych informować będziemy na bieżąco na stonach MOKiS.

Ostateczną formą zapisu na zajęcia będzie zapoznanie się z regulaminem zajęć MOKiS w roku artystycznym 2023/2024 i podpisaniem go wraz z deklaracją uczestnictwa w zajęciach oraz wniesieniem oplaty za karnet.

Zapraszamy serdecznie.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń