2022-09-09

SZYDEŁKOWANIE (15+)

Jeśli marzą Ci się własnoręcznie wyszydełkowane cudeńka, to zajęcia są właśnie dla Ciebie! To najlepsze miejsce, by przybliżyć Ci najważniejsze pojęcia i umiejętności z dziedziny szydełkowania.

Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych ściegów, a praca na grubym sznurku spowoduje, że od początku zajęć staną się autorami nowoczesnych form rękodzieła zaczynając od podstawek pod kubki, kończąc na pojemnikach i torebkach.
Prowadząca: Katarzyna Haberna
Czwartek: 17.00-19.00
Cena: 100 zł – karnet na 4 zajęcia (ważny 1 miesiąc) 30 zł – pojedyncze wejście.

Zapisy: https://forms.gle/PxywTxgSet6wgkqq5

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń